2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

tek sıkıntı ney biliyormusum sormazsan hiçbirşey söylemiyor Erbil bey benim yumurtalar 3. gün yumurtası dondurdular
Evet yaa 🤣🤣sorunca söylüyor ama ben en iyisini yaptığına inanıyorum o yüzden meraklarımı gidericek kadar sordum o kadar 🤣hayır hiç regl olmadım tranaferim adetle denk geldi hiç oralara takılmadan koyuyor yavrucakları 🥲 siz benimle kendinizi mukayese etmeyin bence bizim genetik praoblem ilk denemede bilmiyorum tutar mı biraz ümitsizim sanki yani iki saat ümitli 2 saat ümitsiz 🤣

Evet yaa 🤣🤣sorunca söylüyor ama ben en iyisini yaptığına inanıyorum o yüzden meraklarımı gidericek kadar sordum o kadar 🤣hayır hiç regl olmadım tranaferim adetle denk geldi hiç oralara takılmadan koyuyor yavrucakları 🥲 siz benimle kendinizi mukayese etmeyin bence bizim genetik praoblem ilk denemede bilmiyorum tutar mı biraz ümitsizim sanki yani iki saat ümitli 2 saat ümitsiz 🤣
Ben de son cumlendeki gibiyim😂😂 olumsuz olanları görünce içim bir kararıyor sonra diyorum ki bu kadar insan tüp bebekle gebe kalmış hem de ilk denemede, sonra biraz zaman geçiyor ağlamaya başlıyorum özellikle ağlama zamanlarimi iğne olacağım zamana denk getiriyorum boşa gitmesin diye 😂😂😂

Ben de son cumlendeki gibiyim😂😂 olumsuz olanları görünce içim bir kararıyor sonra diyorum ki bu kadar insan tüp bebekle gebe kalmış hem de ilk denemede, sonra biraz zaman geçiyor ağlamaya başlıyorum özellikle ağlama zamanlarimi iğne olacağım zamana denk getiriyorum boşa gitmesin diye 😂😂😂
Ben bazen esıme dıyorum gel bı ığnede sana yapalım shshshsh

tutar inşallah çabalarınızın karşılığını alırsınız inşlh transverim adete denk geldi demişsiniz ilacmı verdi tekrardan regl oldunuz

Ben sabah progestanı yaptırmaya gidince kan sulandırıcıyı da yaptırıyorum. Diğerlerini çatır çutur yapıyordum ama bunu enjekte edemiyorum 🥹
Ben hiç yapamadım kendime iğne. Elim gitmiyor. Ama yani Allah var insan o enoxu yaparken eli gitmez yarıda çıkarır iğneyi başkasının yapması daha makul🫣

Ben hiç yapamadım kendime iğne. Elim gitmiyor. Ama yani Allah var insan o enoxu yaparken eli gitmez yarıda çıkarır iğneyi başkasının yapması daha makul🫣
Kendim sağlıkçı olmama rağmen enjekte edemedim bir kere ilk transferimde oksapar denedim ucu girmedi takıldı, bunda enox
kullanıyorum hiç denemedim zorlamadım 🫠 eşim de asla yapamıyor bakamıyor bile 😄

Kendim sağlıkçı olmama rağmen enjekte edemedim bir kere ilk transferimde oksapar denedim ucu girmedi takıldı, bunda enox
kullanıyorum hiç denemedim zorlamadım 🫠 eşim de asla yapamıyor bakamıyor bile 😄
Ayy içim gitti deme oylee 🥺 akşam olunca bi kararıyor içim saati yaklaşıyor enoxun😂 göbeğinde morluk yaptı mı enox ? Ben sadece koluma vurdurdum şimdiye kadar. Sağolsun hastanedeki hemsirenin ilk yaptigi damga gibi mosmor. Eşimin yaptıklarında da ufak morluklar var

Kızlar iğne için acile gittim. Dayanamadım ve test verdim. Testim pozitif çıktı. Şuan çok karmaşık duygular içersindeyim. Sürekli ağlıyorum, gözyaşlarıma hakim olamıyorum. Allah herkese nasip etsin bu anı.🌸
Ohh çok sevindim canım benim Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin inşallah 🤲🧚‍♀️💕 amin inşallah 🤗

X