2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar transfer öncesi progestanlara başlayınca karın ağrısı yaşadınızmı. Dünden beri karın ağrım var aklım çıkıyo kanama vs yaşıcam diye daha transfer olmadım 😕😕

Hep aklimda siz varsınız. Aceba naptiniz nasil gidiyo kendimi de merak ediyorum sizi de. Cok heycanlıyım. Başka belirtileriniz oldu mu? Hep dua ediyorum size de kendime de❤
Ay Allah razı olsun birinin duasinda oldugumu bilmek çok rahatlatıyor beni. Siz de hep aklimdasiniz🥹❤️ yok hiç kasık ağrısı falan yok, göğüsler de sürekli kontrol ettiğim için sıkmaktan mi ağrıyor bilmiyorum ama çok mutlu ediyor beni. Ama başka belirtim yok. Transfer olmamış gibiyim. 🙄 Ateş kontrolü yapıyordun en son şimdi nasılsın? Belirtin var mı senin?

Kızlar transfer öncesi progestanlara başlayınca karın ağrısı yaşadınızmı. Dünden beri karın ağrım var aklım çıkıyo kanama vs yaşıcam diye daha transfer olmadım 😕😕
Progestan bana her seferinde karın ağrısı yapardı hele fitili🤦🏻 normaldir canım endişelenme hiç

Ay Allah razı olsun birinin duasinda oldugumu bilmek çok rahatlatıyor beni. Siz de hep aklimdasiniz🥹❤️ yok hiç kasık ağrısı falan yok, göğüsler de sürekli kontrol ettiğim için sıkmaktan mi ağrıyor bilmiyorum ama çok mutlu ediyor beni. Ama başka belirtim yok. Transfer olmamış gibiyim. 🙄 Ateş kontrolü yapıyordun en son şimdi nasılsın? Belirtin var mı senin?
Benimde hala öyle çok belirtim yok hatta bence belirti bile yaşamadım. 🥰
Sadece sol kasık tarafımda arada minik bir sızı var kaldı ki ilaçlara bağladım hep🍀
Göğüslerim ise transferin birinci gününden beri aynı hassasiyette 🌸 Yazdığını okuduğumda gülümsedim çünkü, göğüslerim her acıdığında mutlu oluyordum bende 🥰😃🍀 O yüzden inşallahhhhhhh
bebeğin yada bebeklerin sımsıkı tutunsun sana 🥰🍀 Rabbim pozitifle taçlandırsın🍀

Atesim 36,5 37 çıkıyor. Dr sordum. Ates baskmasi üşümen normal dedi. Bel kasik ağrısı ve aşırı bi iştahsızlık var belki heycandan bilmiyorum. Igne batması gibi de oluyor bazen. Akıntım da cok oluyo. Göğüsler de cok hafif ağrısı var benim doktorum 5. Gun embiriyosu olmasına ramen 16 marta kan vermemi söyledi. Guzell sonuçlarımız olsun inşallah. Korku da var tabii. Idrar testi yapsam mi yapmasam mi cok kararsızım. Siz yapmayi dusunuyomusunuz. 💐

Atesim 36,5 37 çıkıyor. Dr sordum. Ates baskmasi üşümen normal dedi. Bel kasik ağrısı ve aşırı bi iştahsızlık var belki heycandan bilmiyorum. Igne batması gibi de oluyor bazen. Akıntım da cok oluyo. Göğüsler de cok hafif ağrısı var benim doktorum 5. Gun embiriyosu olmasına ramen 16 marta kan vermemi söyledi. Guzell sonuçlarımız olsun inşallah. Korku da var tabii. Idrar testi yapsam mi yapmasam mi cok kararsızım. Siz yapmayi dusunuyomusunuz. 💐
Yok yapmam ben zaten 6 yılda üç kere test yapmisimdir. Sevmiyorum o testleri. Ama 16 mart a kadar da beklemezdim ben. 13, Mart 8:30 da hastane kapısında olurum 🙈 Akıntıniz nasıl kıvamli? Şeffaf sıvı mı?

Benimde hala öyle çok belirtim yok hatta bence belirti bile yaşamadım. 🥰
Sadece sol kasık tarafımda arada minik bir sızı var kaldı ki ilaçlara bağladım hep🍀
Göğüslerim ise transferin birinci gününden beri aynı hassasiyette 🌸 Yazdığını okuduğumda gülümsedim çünkü, göğüslerim her acıdığında mutlu oluyordum bende 🥰😃🍀 O yüzden inşallahhhhhhh
bebeğin yada bebeklerin sımsıkı tutunsun sana 🥰🍀 Rabbim pozitifle taçlandırsın🍀
Ay canımsın ya sağol😂 benim de kasiklar öyle işte ağrı falan yok çok nadir bir sizi oluyor ama ben de ignelerden diye düşünüyorum. Göğüslerdeki hassasiyet sadece yan taraflarında benimki kesinlikle kontroldendir. Uçlarında falan hiç hassasiyet yok😂🙈 Aminn inşallah Allah bu uğurda emek veren her kadına pozitif sonuç göstersin inşallah 🥹🤲🏻❤️ Hamile duası kabul olur derler çok teşekkür ederimm😍

Yok yapmam ben zaten 6 yılda üç kere test yapmisimdir. Sevmiyorum o testleri. Ama 16 mart a kadar da beklemezdim ben. 13, Mart 8:30 da hastane kapısında olurum 🙈 Akıntıniz nasıl kıvamli? Şeffaf sıvı mı?
Sabırla bekliyecem artık. Sefaf ve kıvamlı. Tabi progestan fitil de kullandığım icin onun parçaları da geliyo bazen beyaz ve kremsi.

Kızlar göğüs hassasiyeti ilk defa yaşıyorum. İki transferimde de yasamamistim. Şimdi her agridiginda seviniyorum mazoşist gibiyim acı çekmek insanı mutlu eder mi? Ediyor işte Allah im 🥹 bı de akıntım var bugün afedersiniz sümüksü yapıda kalıntı bırakıyor camasirda sarı renkli. İnşallah dusundugum gibi belirtidir 😢🤲🏻 zaman yaklastikca stres başladı bende
Kaç gın var tatlımm

Senın test gunun normalde ne zaman Ve ne zaman transfer oldun canım.

Aa 12 gun sonramı
Bende 7 martta oldum 17 martta vermemı soyledı 10. Gün
😂 evet 12 gün sonra can mi dayanır. 2 embiriyo bi de neden boyle dedi anlamadım. Bence garantiye almak istedi. Sabretmeye çalışacam. Bence 16 marta kadar kanamam olmazsa umut vardır. Hayırlı sonuçlar olsun helimiz için.💐 idrar testi yapmamak için direniyorum.🤦‍♀️

X