2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Hayırlı olsun Allah kabul etsin amin. Belirtiniz var mıydı? Lekelenme yaşadınız mı, kaçıncı gün embriyosu kalitesi neydi. Sorular sorular.. Aydınlatır mısınız

Çok aevındımmmm Hayırlı olsunn canım benımm kaç cıktı beta
Belırtı varmıydı

Maşallah rabbim kucağına almayı nasip etsin hemen soruyorum kaçıncı gün embriyorsu neler yaptın nelere dikkat ettin

Bende pazartesi kan vereceğim beklemek çok yordu beni varsa eğer 11. Günde de çıkar yoksa ramazana odaklanır orucuma başlarım

Çok çok sevindim Allah kucağına almayı da nasip etsin inşallah güzel duan için teşekkür ediyorum

Maşallah rabbim kucağına almayı nasip etsin hemen soruyorum kaçıncı gün embriyorsu neler yaptın nelere dikkat ettin
Amin canım Allah razı olsun 5. Gün embriyosu AA kalite denmişti açıkçası çok fazla telaşlı pimpirik değilde de daha rahat davranmaya çalıştım yememe içmeme yasak olan şeylere dikkat ettim iğneler ilaçlar aksatmadan kullandım stres olmamaya özen gösterdim tabi çok mümkün olmasa da ve gerçektende transferden sonra çok bi hissiyatım olmadı ara ara olumlu ara ara olmsuz mu acaba dedim çok şükür pozitif oldu darısı buradaki tüm emek gösteren arkadaşlarıma Allah’ın izniyle

Hayırlı olsun Allah kabul etsin amin. Belirtiniz var mıydı? Lekelenme yaşadınız mı, kaçıncı gün embriyosu kalitesi neydi. Sorular sorular.. Aydınlatır mısınız
Hemen aydınlatayım o kadar iyi anlıyorum ki 12 gün boyunca her gün burda yazılanları okudum kim ne yapmış diye o yüzden çok iyi biliyorum hepimizin hissettiklerini 5.gün embriyosu AA dendi lekelenme yaşamadım sadece son 2 gündür göğüs hassasiyetim başlamıştı adet olacağım zaman ki gibi bi de ara ara kaşık ağrısı bel ağrısı vardı dünde olur olmadık şeylere ağlarken buldum kendimi bu da sayılırsa başka hiç bi hissiyatım belirtim yoktu

Çok aevındımmmm Hayırlı olsunn canım benımm kaç cıktı beta
Belırtı varmıydı
Allah razı olsun canım inşallah buradaki tüm arkadaşlarım aynı mutluluğu Yaşar devamı da sağlıkla ilerler inşallah beta 894 çıktı 12. Günüm transfer sonrası ve hiç test yapmadım evde sabırla bekledim anlayacağın 2 gün sonra yine kan vereceğim inşallah

Teşekkür ederim inşallah darısı bizlere olsun benim 2 günüm kaldı çok korkuyorum

Amın ınsaAllah Canımmm Degerın guzelmıs Saglıkla kucagına al ınsaAllah

Merhaba kızlar ben de transfer sürecindeyim dün doktora gittiğimde doktorum transfer sürecini hazırlığını ilaç vermeden yani ilaçsız olarak başlayalım dedi adetim düzenli olduğu için bunu herkese yapmıyorum dedi doktora güzel bir şey mi diye sordum tabii ki de dedi şimdi sorum şu aranızda benim gibi yaşayan var mı bu durumu bu süreci

inşlh pozitif olur canım.benim amh düşük eşimin morfoloji bozuk siperm az varikosel başlangıcı var yani aıkıntılı Benim 2 kere opu oldum 1 yumurtam döllendi yumurta sayım az arkadaşımın 2 cocuğuda Erbil beydi araştırmadan gittim ama bu işler nasip Çok dua edyrm yaşım 35 Eabbim yardımcmz olsn

kac gün oldu transver olalı?bide transver sonrası nasıl bi tedavi uyguladı?birde Gecici menopoz ya bu transvere kadar hiç regl olmadnızmı?ya sizinle uzun uzun konuşmak istyrm çünkü sürecin nasıl ilerlediğini çok merak ediyorum

tek sıkıntı ney biliyormusum sormazsan hiçbirşey söylemiyor Erbil bey benim yumurtalar 3. gün yumurtası dondurdular

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…