2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

selam kızlar, doktor kontrolunden geliyorum. bugün adet sonrası 7. günmüş (2 martta adet başladı, bence 6. gündü ama bu hesaplamalara aklım ermiyor) doğal siklus ilerliyoruz. muayene de dominant yumurtam 10,5 mm miş rahim kalınlığıda 6,5 dedi doktorum. 12 marta kontrol verdi. bu rakamlar vaktine göre iyi mi. doktorum olumsuz bişey söylemedi ama doğal siklus olduğu için istediğimiz rakamları çıkmazsa sonraki ay yaparız dedi. yanlış hatırlamıyorsam çatlatma iğnesi için yumurtalarımın 17 mm olması gerekiyordu. birde transfer öncesi rahim kalınlığı 8 mm üstü. sizlerin nasıldı süreçteki rakamlar

selam kızlar, doktor kontrolunden geliyorum. bugün adet sonrası 7. günmüş (2 martta adet başladı, bence 6. gündü ama bu hesaplamalara aklım ermiyor) doğal siklus ilerliyoruz. muayene de dominant yumurtam 10,5 mm miş rahim kalınlığıda 6,5 dedi doktorum. 12 marta kontrol verdi. bu rakamlar vaktine göre iyi mi. doktorum olumsuz bişey söylemedi ama doğal siklus olduğu için istediğimiz rakamları çıkmazsa sonraki ay yaparız dedi. yanlış hatırlamıyorsam çatlatma iğnesi için yumurtalarımın 17 mm olması gerekiyordu. birde transfer öncesi rahim kalınlığı 8 mm üstü. sizlerin nasıldı süreçteki rakamlar
Transfer hazırlıgındamsn sen canım

Ya Avakado aldım 2 gun once olgunlasmadı daha karanlıkda Bekletıyorum ama yok Sinir oldum 😔
Vala Sende benım gıbıydın hatırladıgm kadarıyla bıse hıssetmıyodun demı
gazete kağıdı gibi bir kağıda sar ve bir meyvenın yanına poşete koy öyle cabuk olgunlasıyoır canım. bende ne cektim bu avakadodan :)

aynen bende cok yollar deneedim bie coğu ziyan oldu allah affetsin :) sonunda buldum olgunlaştırmayı ama şimdi sürekli aldığım bir market var cinsi okadar güzelki kadife gibi nerde oturuyorsun istanbuldaysan metro toptan marketler varya orda toptan ve perkande olduğu için meyve bölümünde 10-15 kasa şeklinde oluyor sen seciyosun

bu arada kızlar yarın transferim var çok heycanlıyım bugun ve yarın yapmam gereken sizce dikkat etmem gereken birşeyler varmı ?

aynen bende cok yollar deneedim bie coğu ziyan oldu allah affetsin :) sonunda buldum olgunlaştırmayı ama şimdi sürekli aldığım bir market var cinsi okadar güzelki kadife gibi nerde oturuyorsun istanbuldaysan metro toptan marketler varya orda toptan ve perkande olduğu için meyve bölümünde 10-15 kasa şeklinde oluyor sen seciyosun
Sımdı kese kagıdı vardı evde ona sardım 2 muz koydum yanına da Poşetle karanlık yere koydum ıns olgunlasır.

bu arada kızlar yarın transferim var çok heycanlıyım bugun ve yarın yapmam gereken sizce dikkat etmem gereken birşeyler varmı ?
Dınlen Kabak cekırdegı yemeye basla Kefır al tranafsrden sonra eve gecınce içersn öyle baskada dıyeblecgem bae yok

Est canım🥰 benim daha 4. Günüm düne kadar batmalar ağrılar oluyordu bugün yok gibi hiçbir şey. 3. Gün de kahverengi bir leke gelmisti. Onun dışında hiçbir değişiklik yok canım Çarşamba günü test günüm benim de
Bende 1 martta transfer olmuştum, 6 martta leke geldi. 12 mart test günüm heyecanla ve endişeyle bekliyorum. İnşallah yerleşme lekesi yaşamışızdır 🤲🏻🧿🤍

Günaydınn anne olma yolunda emek veren güzel kadınlar, kadinlar günümüz kutlu olsun✨🧚‍♀️💕 1 martli olarak ilk idrarla test yaptım sonuç negatif 🥴
Ben de 1 mart çift 5. Gün embriyosu, 6 martta lekelenme yaşadım dün test yapmıştım benim de negatif çıktı herkes erken diyor hiç moral bozma dua et 🤲🏻🧿🤍

Son düzenleme:
Ya Avakado aldım 2 gun once olgunlasmadı daha karanlıkda Bekletıyorum ama yok Sinir oldum 😔
Vala Sende benım gıbıydın hatırladıgm kadarıyla bıse hıssetmıyodun demı
Daha ilk günün çok normal biley hissetmemen ben yatmasam hiç hissetmeyeceğim neredyse hala

X