2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlaarrrr günaydın hepinize, yola çıktık bebişlerimizi almaya gidiyoruz çok heyecanlıyım bana dua edin 🙏🏻🥰🥰
Allah yardımcın Olsun.
Bende dün transfer oldum sadece kalcadan yapılan progestan Halen agrıyo dün 1 tane hastanede yaptıkar normalde Göbekden vuruluyorumda. Gece Bıde cok erken uyudum Yorulmuşum🥴

Merhaba kızlar, 2 Martta 5. Gün çift embriyo transferi oldum. Gece kalkıp dayanamayıp test yaptım 🙈 7.dk da çok silik bi çizgi belirdi sonradan biraz daha belirginleşti sizce pozitif midir? O kadar pozitif görmemişim ki çizginin yeri doğru mu onu bile sorguluyorum😅

Eklentiler

• IMG_1053.jpeg
    IMG_1053.jpeg
    89 KB · Görüntüleme: 62
Merhaba kızlar, 2 Martta 5. Gün çift embriyo transferi oldum. Gece kalkıp dayanamayıp test yaptım 🙈 7.dk da çok silik bi çizgi belirdi sonradan biraz daha belirginleşti sizce pozitif midir? O kadar pozitif görmemişim ki çizginin yeri doğru mu onu bile sorguluyorum😅
geliyor gelmekte olan. pozitif kalmaya devam. hayırlı olsun.

Evet canım sılık bı cızgı gorunuyor. Yarın tekrar yap bakalımmm InsaAllah Bebısının haberıdır ama cok erken yapmışsın. Ben test felan almadım Evde olursa hergun yaparım

Evet canım sılık bı cızgı gorunuyor. Yarın tekrar yap bakalımmm InsaAllah Bebısının haberıdır ama cok erken yapmışsın. Ben test felan almadım Evde olursa hergun yaparım
Transferden önce eşim almış beni de tembihledi yapma diye ama gece o uyurken yaptım😅 bi test daha var onu da cumartesi ya da pazar yapmayı düşünüyorum kaçak bi şekilde 🙈

Transferden önce eşim almış beni de tembihledi yapma diye ama gece o uyurken yaptım😅 bi test daha var onu da cumartesi ya da pazar yapmayı düşünüyorum kaçak bi şekilde
Benım eşim uyardı ılkınde 4. Gun yapmayanbasladım negatıf cıkmıştı zstende Bunda kesınlıkle yapmak yok felan dedı De evdede test yok zaten Hafta ıcı Alırım 😅

ARKADAŞLAR HICBISE HISSETMIYORUM NORMALMI🥴
Yani dün transfer oldum tabi ama ilk Tüp bebek transferımdde cok heyecanlıydım negatıf oldu
Şuan hıcbıse hıssetmıyorum heyecanda yok🥹
Sakin kalırmısın lütfen inşallah bu sefer sımsıkı saracak seni avakado da tüket mutlaka 😉

X