2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Yok canım Hıcbır ağrısı yok Aksine cok heyecanlı bır ıslem Ordan Bebegının sana Koyuldugunu gormek🥹🥹
Tek zorlayan şey idrara sıkışık olmak
İnşallah güzel haberler alırsın 🥰👼🙏

Yok canım Hıcbır ağrısı yok Aksine cok heyecanlı bır ıslem Ordan Bebegının sana Koyuldugunu gormek🥹🥹
Tek zorlayan şey idrara sıkışık olmak 😅
İnşallah güzel haberler alırız canım çok teşekkürler cevap verdiğin için 🥰👼🏼🙏

İnşallah güzel haberler alırız canım 🥰🙏👼🏼 Hepimizin hakkında hayırlısı olsun🙏

KIZLARR NASILSINIZ BEN OLDUM BUGÜN TRANSFER HAMD OLSUN GÜZEL GEÇTİ İnşaAllah Sonucunuda Güzel Alırım💘💘🤰🏻

Hamiş Kalanlar varmı grubumuzda Lısteyı duzenleyelımm
bugün benim de transferim oldu çok şükür. ben listede yokum sanırım, ekleyebilir misin? yaş 31 ilk deneme, 1 adet 5aa 5.gün embriyosu

Ben 3 transferde de hiç ateş ölçmedim canım bir fikrim de yok. Ama pozitif olan transferimfe hiç öyle sıcak basmaları atesimin yükselme durumu yaşamadım aksine hep üşüyorum. Bence belirtiler çok bunyesel. Mesela hiç göğüs hassasiyeti de olmamisti. Keseyi gördüğümde de yoktu düşün yani
Hayirlisi olsun hakkimizda. Hangi gun kan vericeksiniz pekı

Ben de kefir kabak çekirdeği badem ceviz kefir tüketiyorum. Şua somonu da hiç sevmiyorum transfer oncesi yedim sonrası henüz başlamadım. Havuç da tuketmedim onun nasıl etkisi vardı canım?
Tam net bısey bılmıyorum Ama havuc zaten göz saglıgına bedene cok ıyı gelen bır sebze ondan herhalde tuketın denılmıştı.

Ben de kefir kabak çekirdeği badem ceviz kefir tüketiyorum. Şua somonu da hiç sevmiyorum transfer oncesi yedim sonrası henüz başlamadım. Havuç da tuketmedim onun nasıl etkisi vardı canım?
Somonu bendehıc sevmem Ama Hamılelıkdede zaten balık Olarak hamsı somon önerıyorlar

Canım sağlık işin daha iyi bilirsin ama rahim inceliginden dolayı daha önce düşük yasamadiysan, sürekli yatmak önerilmiyor. Kan dolaşımı sağlanması için hareket tavsiye ediliyor. aslında tutunma ilk 2 günde oluyor. Gerisi beta hgc yükselmesi.
Hatta çoğu tüp bebek doktoru tüp bebekte rapor işine karşı, çok ağır işiniz yoksa yük kaldırıp indirmek gibi, rutin hayatınıza devam edin ki, kafanıza çok takmayin psikolojik olarak rahatlayın diyorlar. Yatınca malum hep onu düşünüyoruz.

Ben ilk transferimde onu hafta sonuna denk geldi, evde rutin işlerimi yaparak geçirdim, sonra işe başladım. Negatif sonuçlandı ama bu 24 saat yatmadigim için değil.

Bu tedavide eşim annesine yada annemlere birakacakmis surekli yatayım diye. Ben tabi öyle birşey yapmam onlarda kalsam bile. Evde rutin küçük işleri yaparım, yürüyüşünü yaparım, bir kaç gün sonra işime giderim
Bende sürekli yatmayı düşünmüyorum inşallah canım. Keşke işim stressiz bir ortamda olsa ama hastane ortamı malum ve 24 saat çalışıyoruz mecburen rapor almak durumundayım evde kafamı dinlerim en azından dizi film izlerim diye planlıyorum güzel dizi film önerileriniz varsa beklerim 😁🙏

Kızlar ne yaparsak yapalım fitil geri geliyor mağlum. Nasıl bir çözüm buldunuz ya günlük ped sağlıklımı karar veremedim bugün aldım ama. Siz napıyosunuz ?

Kızlar ne yaparsak yapalım fitil geri geliyor mağlum. Nasıl bir çözüm buldunuz ya günlük ped sağlıklımı karar veremedim bugün aldım ama. Siz napıyosunuz ?
Bence kullanma Saglıklı degıl Onu. Yerıne Bebeklerın Altınınsılmekmıcın kullanılan pamukdan koyabılırsın.

Vala ben Itıyorum 15-20 dk kalkmıyorum sonra kalkıuoruk Cok ayakta durursam akıyo ama Durmasamda hafıf Cıkıyo zaten Sıkıntı yapma Onun akmama gıbı bı durumu yok zaten ıllakı akar

Aa o pamuklar hiç aklıma gelmemişti mantıklı makyaj falanda cıkarılan hani dimi dikdörtgen olanlarından.
Yok canım akmasını takmıyorum kafaya normal akması. Bu progestan yine iyi geçen yıl lutinus diye bi fitil kullanmıştım o iğrencti. Sadece günde 3 4 kere çamaşır değiştirmek yerine başka sağlıklı çözüm arıyorum 😃

Est canım🥰 benim daha 4. Günüm düne kadar batmalar ağrılar oluyordu bugün yok gibi hiçbir şey. 3. Gün de kahverengi bir leke gelmisti. Onun dışında hiçbir değişiklik yok canım Çarşamba günü test günüm benim de
Hadi inşallah güzel haberler alırız hepimiz Allah’ın izniyle mübarek Ramazan gününde ❤️❤️🙏🙏

Parmak ucumda hissetmemeye kadar itiyorum sonrasında yarım saat kalkmiyorum, tuvalete kalkınca akıyor ama fitilin dış katmanı sanırım sifonu çeksem bile gitmiyor beyaz beyaz kalıyor. Çok beyaz akintim var adet sancım çok 10 dakikada bir tuvalete gidip bakıyorum ne oluyor orda diye

Parmak ucumda hissetmemeye kadar itiyorum sonrasında yarım saat kalkmiyorum, tuvalete kalkınca akıyor ama fitilin dış katmanı sanırım sifonu çeksem bile gitmiyor beyaz beyaz kalıyor. Çok beyaz akintim var adet sancım çok 10 dakikada bir tuvalete gidip bakıyorum ne oluyor orda diye
Evet aynı şekilde ama akcak fazlalığı geliyor böyle 🥲

Aa o pamuklar hiç aklıma gelmemişti mantıklı makyaj falanda cıkarılan hani dimi dikdörtgen olanlarından.
Yok canım akmasını takmıyorum kafaya normal akması. Bu progestan yine iyi geçen yıl lutinus diye bi fitil kullanmıştım o iğrencti. Sadece günde 3 4 kere çamaşır değiştirmek yerine başka sağlıklı çözüm arıyorum 😃
Aynen canım Ama bende degıstırıyorum mecbur gunde 3-4 kere

X