2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Merhaba kızlar öncelikle hepinizin tedavileri hayırlı uğurlu ve başarılı olsun inşallah 24 şubatta 3. Transferimi yaptıracağım tarih cuma günü belli oldu pgt li tek embriyo transferi olacağım inşallah benim 3 transferimde ortalama adetin 3. Haftası yani 22. 23. Gününe denk geldi heyecanla bekliyorum bakalım

Merhaba tedaviniz hayırlısıyla pozitif sonuçlanır umarım. Mart ayı için başlık açılmıştı. Cookiie ilgilenemeyeceğini söylemişti biri daha ilgileniyordu ama son durum ne bilmiyorum bir konuşun isterseniz size devredebilir.

Daha önceden de tüp bebek denediniz mi yoksa ilk denemede mi iki transfer edilecek? Güzel sonuçlar alırsınız inşallah

Merhaba Ben de 5 ocakta opu olmuştum. Çarşamba günü reglimin 5. günü dondurulmuş embriyo transferi için tedavi sürecim başlayacak. Muhtemelen Mart ayının ilk günlerinde benim de transfer işlemim olur diye tahmin ediyorum :) Daha önce 1 aşılama 2 de tüp bebek olumsuz denemelerim var umarım bu kez olumlu ve son olur :)

İnşallah mart ayından hamile olarak çıkalım benim ilk olucak azosperm bizim sebep 4 embriyomuz vardı ikisi iyi ikisi orta kalitedeydi iki iyi kaliteyi transfer edicem geri kalan 2 yi gözlemlicez sonra eğer devam ederse onlarıda dondurucaz dedi yani tek bir tek denemişte olabilirim ne sperm kalabilir ne embriyo çok heycanlıyım

Olumsuz düşünce zihninizde barındırmamaya çalışın stres çünkü ciddi anlamda etkiliyor bünyeyi inşallah ilk denemizde güzel sonuç alırsınız

Hayırlısını kolaylıkla versin Rabbim emeklerimizi boşa çıkmasın inşallah

33 yaş 1 adet 5. gün embriyosu 10 mart ( tahmini )

33 yaş 1 adet 5. gün embriyosu 10 mart ( tahmini )

S sanata ekledım Hayırlı olsun sımdıden Canımmm Bebıslı Bır ay Olsun bızlerr ıcın

arkadaşlar merhabalar. yaşım 29. 4 tüp dondurulmuş embriyom var. 1+1+2+2 şeklinde. doktorum 1embriyo transferle başlayacağını söyledi tutmazsa 1 tane daha sonra 2 ye çıkacağını söyledi. mart ayında ilk transferimi olucam. acaba ilk transferde 2 emriyo transferi isteme hakkım var mı. bir kısıtlama vs oluyor mu.

Opu ağrılı oluyor mu?

Yapılan merkeze göre değişiyor sanırım bende 29 yaşında başladım tüp bebeğe 2 2 yapıldı ilk iki transfer şu an 30 oldum tek embriyo sağlıklı geldiği için tek transfer yapılacak bu sefer

Merhaba yasal olarak 35 yaş ve üzeri kişilere direkt çift embriyo transfer hakkı var bu yaş altında ilk denemede tek embriyo transferi yapılıyor olumsuz olursa 2. denemede de tek embriyo oluyor bu da olumsuz olursa 3 ve sonrası çift embriyo oluyor. Ancak bazen merkezler insiyatif kullanıp çift embriyo transferi sağlayabiliyor. Bir sorun şansınızı deneyin.

Kızlar ben pek grubun idaresini yapamayacağımı söylemiştim ya arkadaşımız yeni topik açmış isterseniz oraya geçelim hep birlikte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…