2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Cikolata kistim var onu baskilamak için verdi ilac ile menepoz durumu oluşturup transfer öncesi kisti baskilayacak
Ben de Dienille + Zoladex sürecini yaşadım.
Şuan transferimi bekliyorum fakat bende kist yoktu, zannediyorum bu süreçte transfere kadar yumurtlama olmasın ve olası kist oluşumunu engellesin diye de veriyorlar..

kızlar selam tabloyla ilgilenen varmı ?

Merhabalar
Yarın doktor görüşmem var. Geçen ayki kistim eridiyse sürece başlayacağız.
7 saat uzaklıkta doktorum. Süreç yorucu olacak biraz bana.
Benim embriyo genetige gonderilecek, ondan Mart ayında olacak transfer sanırım

İnşallah güzel sonuçlar alırsın canım sebep ne özel değilse ? Genetiğe yollanmış ya ondan merak ettim yanlış anlama. Tablo işine gelince arkadaşlar benim ki mart 1 de aranızdan ilk ben eleneceğim ama yinede yapabilirim aslında öğreten biri olursa ve tablo çizilirse

Biri oluştursun tabloyu sonra devrederiz olmadı birbirimize

Benim en başta yazdığım konu üzerinde düzenleme yapılıyor. Eğer isterseniz ben tabloyu oluştururum sonra devrederim. Yeni konu sahibi devam eder sadece bilgileri girer
İşte ben pek kullanmayı bilmiyorum sizin kadar yapamama korkusu varbirde şey soracam uygulamaya netten giriyorsunuz değil mi uygulama yok kk diye skajdndjd

İşte ben pek kullanmayı bilmiyorum sizin kadar yapamama korkusu varbirde şey soracam uygulamaya netten giriyorsunuz değil mi uygulama yok kk diye skajdndjd
Evet ben opera üzerinden giriyorum uygulama yok diye biliyorum bende
Yardımcı olurum canım eğer istersen

Biraz düşün istersen karar verirsen değişirz ben tabloyu yaparım öyle devrederim sen bilgileri girersin sadece sürecler başladıkca
Olur canım sen ilk msjı düzenleyerek yapıyoruz dedinde ben girdim şimdi ilk msja düzenle gibi bir seçenek çıkmadı karşıma

Canım henüz yeni başlıyorum tedaviye, yumurta sayım felan belli değil.
Genetikte doktor 38 yaşında olduğum için ileri yaş olarak görüyor, ondan direk genetige göndeririz diyor. Eşim çok razı değil ama doktora direk istemiyoruz da diyemiyoruz. Çünkü olumsuz olursa keşke yaptirsaydik dememek icin ne derse yapacağız.

Tabiki yaptırın boşuna neden o kadar sıkıntıyı çekesiniz genetikten temiz gelirler inşallah

Kızlar bugün doktor gonalf ve bu iğneyi başlattı. Bu iğneyi kullanan var mı, neye yaruyir acaba ?

Olur canım sen ilk msjı düzenleyerek yapıyoruz dedinde ben girdim şimdi ilk msja düzenle gibi bir seçenek çıkmadı karşıma
Burdan bak canım. Ama konuyu ben açtığım için sadece ben düzenleme yapabiliyorum

Eklentiler

• IMG_0220.png
    208,1 KB · Görüntüleme: 32
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…