2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Yaşım 27 embriyolog eşime eşin isterse iki transfer olabilir demiş acaba yaşımı bilmediği için mi? Eşim azoydu temmuzdan beri bitkisel ve vitamin destekleri ile çıkış başladı bu ayın 11 inde başladım tedaviye ama yumurta toplamaya gelmedim daha yarın yine kontrolüm var doktor en iyi yumurtayı oluşturmaya çalışıyoruz dedi 1-2 tanesi şuan 17 mm ama diğerlerini bilmiyorum anlamadim küçük olursa şans yok mu yani baya yumurta birikmiş ama küçükse olmuyor mu ve transfer ne zaman oluyor opudan 5 gün sonra mı?

Yaşım 27 embriyolog eşime eşin isterse iki transfer olabilir demiş acaba yaşımı bilmediği için mi? Eşim azoydu temmuzdan beri bitkisel ve vitamin destekleri ile çıkış başladı bu ayın 11 inde başladım tedaviye ama yumurta toplamaya gelmedim daha yarın yine kontrolüm var doktor en iyi yumurtayı oluşturmaya çalışıyoruz dedi 1-2 tanesi şuan 17 mm ama diğerlerini bilmiyorum anlamadim küçük olursa şans yok mu yani baya yumurta birikmiş ama küçükse olmuyor mu ve transfer ne zaman oluyor opudan 5 gün sonra mı?

canım yumurtanın coklugundan zıyade kalıtesı onemlı aslında. Benden ilkinde 27 toplandı 4 cıft döllendı. 2 çift transfer edıldı benım yaşımda 26 5aa kalıte ama gebelık olusmadı bende. Ocak ayında Opu oldum donduruldu Sımdı 2. Deneme transfer hazırlıgına basladım tek transfer olacagım. Ben doktora belırttım bu sefer tek Embrıyo transfer edılsın dıye o not aldı ve tek donduruldu.

Onu doktorun Belırleyecek canım rahım dınlendırme yaparsa embrıyo gelısır 5. Gun dondurulur kac embrıyon kalırsa en kalıtelı olanlar, eğerki taze transfer yapacaksa da yumurta toplandıksan 1 hafta ıcınde transfer olunur herhalde.
Çift embriyo veya tek embrıyo seni arıyorlar zaten yumurta toplandıkdan sonra Embrıyonun gelişimleri için. Ama sen çift transfer ıstıyorsan doktoruna belırt onu cunku Çift donduruyorlar.

Hayır aslında agrılı bır ıslem degıl zaten anestezeli canım.
Yumurta sayısı 14 den fazla Olunca OHSS olmuştum ben karnımda sıvı bırıkmıştı🥴 Ondan bıraz agrıdı benim. Herkesın bunye farklı tabı😇
Ohss olmadığı sürece ağrısız olur inş benim 33 yumurta toplanmıştı 2 hafta da zor kendime gelmiştim

24 Şubat pgt li tek embriyo yaş 30 🫠
Ben pgt yaptırmadım yaaa yaptırsammı yaptırmasammı Arada kaldım yaptırmadım😬
2. Denemem Piezzo ıslemı yapıldı rahıme cızık atıldı bu seferde tutmasa zaten ara verıcem. 😔 İLK DENEMEM eylul ayında, aralıkta Transfer oldum Çift embrıyo tutmadı. Ara vermeden Dırek 2. Ye basladık Ocakda Toplandı yumurta ocak sonu gıbı rahıme cızık atıldı işte 🥴

Son düzenleme:
Merhaba Arkadaşlar 2023 Aralık ayında İlk tüp bebek denememı Olmuştum ama olumsuz Sonuclandı. Tekrar Opu oldum Ve 2 adet Tek dondurulmuş Embrıyom 5. Gune ulaştı. 5 yada 6 Martta Tekrar Transferım Olacak Cok heycanlıyımmm Cokk💘💘😮‍💨 Sizde Durumlar Nedirr 😍

MART 𝓱𝓮𝓻𝓴𝓮𝓼𝓮 𝓶𝓾𝓬𝓲𝔃𝓮𝓵𝓮𝓻𝓵𝓮 𝓰𝓮𝓵𝓼𝓲𝓷 💘

Listeye katılmak isterseniz beni etiketleyip @ ya da bu paylaşıma yorum yapıp tablodaki soruların yanıtlarını yazmanız yeterli 🐣🫶

ANNE ADAYIYAŞEMBRIYO BİLGİSİTRANSFER TARİHİSONUÇ
merry06 merry06 261 adet 5. Gün06.03.2023
@kalburayuz331 adet 5. Gün10.03.2023
E enerrciiii 301. Adet Pgt’li24.02.2023
Hamişlerle dolu bir TOPİK olsun inşaAllah🐣🐣🤰🏻

Kızlar iyi akşamlar 23 temmuzda transfer olmuştum pozitif de gördüm ama kalp atışımiz olmadı ve bebek düştü. Dondurulmuş embriyom var 2 tane ama 5. Gün orta kalitede. Mart'ta regl olunca tedavime kaldığım yerden devam edicem inşallah ama doktorum ilaçsız doğal deneme yapacağız dedi sizde böyle bişey duydunuz mu

Aynı durumdayız doktorunuz kim brnde 27;yaşındayım ve eşim azo o yüzden bizde riskler daha fazla maalesef tutması açısından şansı yükseltmek istiyolar istisna yapabilecekleri ağız bir durumdayız erbil yağmurta. 4 martta transferim

X