2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Tablo Guncellendı

Canım benide ekler misin?2 adet 3. gün embriyosu transfer günüm belli değil

merry06 yaş 25 2 adet 3. gün embriyosu tarih belli değil

Opu ağrılı oluyor mu?
Canım benim ilk gün işkence gibiydi eve geldikten sonra baygınlık geçirdim ama ayağa tek kalktığım için anestezinin etkisiydi bence.İlk gün idrarımı yapınca oturup ağlamıştım çünkü çok acıyordu rahmim.17 yumurta toplandı benden onun etkisine veriyorum ama ertesi gün hemen toparlanmıştım…

Sormaa ben ilk opu da Hastanede yattım 10 gun ohss den.
2. De yatmamak ıcın evde kendım Atlattım Ama sıslık halen var gobegımde
Herşey miniklerimiz için inşallah çekilen hersey unutulacak en kısa vakitte kucağımıza sağlıkla alalım hepimiz 9 yaşında kızım var her gün dua ediyor kardeş içi
Anlıyorum canım gönlüne göre olur inşallah benim daha öncede 4 kimyasal bir boş gebelik olduğu için iki transferde başarısız olunca pgt deneyelim dedi dr um bakalım yaşayıp göreceğiz neler olacak

InsaAşlah guzel sonuc alırız hepımız Benım hıc gebelık olusmadı daha once

Listemiz Doluyor maşaAllah Hanımlar Bol hamişliiii Bir tablo Olsun ınsaAllahhhhh

Merhabalar bende regl olmayı bekliyorum hitereskopi olucam mart ayında transferim olucak günü belli değil 2. Kez deniyorum ilkinde oldu bilinmeyen sebebten kaybettim bebeğimi kalbi durdu umarım sağlıkla ilerler gebelik süreçlerimiz 5gün dondurulmuş emriyo merry06 benide eklermisiniz

Hayırlı Olsun InsaAllah.
Benım de ılkınde Tutmadı Histereskobi Oldum rahıme cızık atıldı sukur bısey cıkmadı Cok kolay bı ıslem anesteziki yapılıyor zaten. Yaşınız nedir ?

Hayırlı Olsun InsaAllah.
Benım de ılkınde Tutmadı Histereskobi Oldum rahıme cızık atıldı sukur bısey cıkmadı Cok kolay bı ıslem anesteziki yapılıyor zaten. Yaşınız nedir ?
rabbim kolaylıkla nasip eylesin süreçlerimizi çok endişeliyim size neden yapıldı 38 yaş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…