2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Bak canım ben yaptım tabloyu. Sadece altta bilgiler girilcek. Birde satır bittikce satır ekle seçeneği var oradan satır eklencek ☺️
Evet tabloyu gördüm üzerine tıklayınca açılmıyor

Eklentiler

• IMG_6605.png
    IMG_6605.png
    314,2 KB · Görüntüleme: 38
Kızlar selam herkese. 12 şubatta opu oldum.Doktoruma opu olmadan önce sormuştum. Dondurulmuş embiryo transferi yaparız demişti tedavi şeklime göre. Herşey yolunda giderse Martta transfer olur mu demiştim evet demişti ama şaşırdı mı acaba :KK70: 1 ay rahim dinlendirme verdi. Reglinin 2 yada 3. günü gel dedi. Çünkü hepiniz ocakta opu olmuşsunuz transferiniz Martta. Bende Şubatsa Nisan olması lazım diye anlıyorum. 8 yumurta toplandı. 7 si döllenmek için gönderildi. Bugün 3. gün aradılar hepsi döllenmeye devam ediyor. 5. güne götüreceğiz dediler. Bilgisi olan arkadaşlar yazabilir mi süreci ? Çok teşekkür ederim. Hepinize güzel sağlıklı bebişlerrr :anneadayı::KK200:

Kızlar selam herkese. 12 şubatta opu oldum.Doktoruma opu olmadan önce sormuştum. Dondurulmuş embiryo transferi yaparız demişti tedavi şeklime göre. Herşey yolunda giderse Martta transfer olur mu demiştim evet demişti ama şaşırdı mı acaba :KK70: 1 ay rahim dinlendirme verdi. Reglinin 2 yada 3. günü gel dedi. Çünkü hepiniz ocakta opu olmuşsunuz transferiniz Martta. Bende Şubatsa Nisan olması lazım diye anlıyorum. 8 yumurta toplandı. 7 si döllenmek için gönderildi. Bugün 3. gün aradılar hepsi döllenmeye devam ediyor. 5. güne götüreceğiz dediler. Bilgisi olan arkadaşlar yazabilir mi süreci ? Çok teşekkür ederim. Hepinize güzel sağlıklı bebişlerrr :anneadayı::KK200:
Canım sabit bir uygulama yok.
Kimi taze transfer oluyor
Kimi 1 ay dinlendiriyor rahim
Kimi 2 ay.
Ocak sonu opu solan transfer Mart başına da denk geliyor.

Çok teşekkür ederim açıklamanız için. Yani benim Martta transfer olma ihtimalim oluyor mu böyle olunca :KK200:
Canım önümüzdeki regl dönemine göre belli olur. Dongun kaç günse ona göre hesaplayabilirsin.
Sanırım reglim 14-20. Günü arası arahmin durumuna göre transfer oluyor.

Merhaba kasım ayında başladım tedaviye sağlıklı 2 yumurtam donduruldu rahmim dinlendirildi şimdi transfer sürecine girdik regl 2.günü gittim estrofem verdi içiyorum ayın 22 sinde kontrol var sonra iğne de eklenecek umarım iyi olur ben ikisini de transfer istedim doktor 35 yaş üstü kanun olarak 2 tane transfer edebiliriz altında ise 1 tane dedi

Ben de Dienille + Zoladex sürecini yaşadım.
Şuan transferimi bekliyorum fakat bende kist yoktu, zannediyorum bu süreçte transfere kadar yumurtlama olmasın ve olası kist oluşumunu engellesin diye de veriyorlar..
Başka bir konuda gördüm doktorumuz aynı o nedenle aynı gidiyor süreç 😀 haftaya cuma gidecegim transfer hazırlığına başlayacağız. Sizin ne zaman ?

Merhabalar
Yarın doktor görüşmem var. Geçen ayki kistim eridiyse sürece başlayacağız.
7 saat uzaklıkta doktorum. Süreç yorucu olacak biraz bana.
Benim embriyo genetige gonderilecek, ondan Mart ayında olacak transfer sanırım
Selamlar bende şubatta transfer olacaktım ama kist yüzünden iptal edildi martı bekliyorum ınşallah erir üzgünüm ve korkuyorum yine transfer olamazsam diye.. Allah hepimizin yardımcısı olsun

Selamlar bende şubatta transfer olacaktım ama kist yüzünden iptal edildi martı bekliyorum ınşallah erir üzgünüm ve korkuyorum yine transfer olamazsam diye.. Allah hepimizin yardımcısı olsun
Canin kist için birşey kullanıyor musun ?
Ben Yasmin kullandım bu ay, dün kontrolumde çok şükür erimis.

Başka bir konuda gördüm doktorumuz aynı o nedenle aynı gidiyor süreç 😀 haftaya cuma gidecegim transfer hazırlığına başlayacağız. Sizin ne zaman ?
Yaa ne güzel 😍 ben de pazartesi gideceğim zannediyorum son kontrol bu, şuan estrofem kullanıyorum. her şey iyi çıkarsa heralde 1 hafta sonra transfer verecek.
Siz sanırım bekleme süresindeydiniz, siz gidince muhtemelen progesteron değerinize bakıp, 10 günlük estrofem yazıp tekrar çağıracak😊 inşallah ikimizde çok güzel sonuç alırız 🙏🏼🙏🏼

Merhaba Arkadaşlar 2023 Aralık ayında İlk tüp bebek denememı Olmuştum ama olumsuz Sonuclandı. Tekrar Opu oldum Ve 2 adet Tek dondurulmuş Embrıyom 5. Gune ulaştı. 5 yada 6 Martta Tekrar Transferım Olacak Cok heycanlıyımmm Cokk💘💘😮‍💨 Sizde Durumlar Nedirr 😍

MART 𝓱𝓮𝓻𝓴𝓮𝓼𝓮 𝓶𝓾𝓬𝓲𝔃𝓮𝓵𝓮𝓻𝓵𝓮 𝓰𝓮𝓵𝓼𝓲𝓷 💘

Listeye katılmak isterseniz beni etiketleyip @ ya da bu paylaşıma yorum yapıp tablodaki soruların yanıtlarını yazmanız yeterli 🐣🫶

ANNE ADAYIYAŞEMBRIYO BİLGİSİTRANSFER TARİHİSONUÇ
merry06 merry06 261 adet 5. Gün06.03.2023
S sanata 331 adet 5. Gün10.03.2023
E enerrciiii 301 Adet Pgt’li24.02.2023
S Sedanur elif 272 adet 3. Gün04.03.2023
Cookiie Cookiie 281 adet Pgt’li
H Hemsirehanim01 252 adet 3. Gün
Roseee3535 Roseee3535 332 adet 3. Gün01.03.2023
Zeynep3545 Zeynep3545 381 adet 5. Gun

Son düzenleme:
Kızlar merhaba cuma günü kontrolüm vardı biraz koşuşturmam oldu kardeşim sözlendi. Amca yazabildimmtransfer tarihim 4 mart olarak netleşti. Estofrem verdi bunu her gm aynı saatlerde mi içiyorsunuz? Birde corasprin verdi. Onu bir tane içiyorum. Ayrıcaaaaa 2 transfer yapmak istediğini söyledi inanılmaz heycanlıyım.🥰

Kızlar merhaba cuma günü kontrolüm vardı biraz koşuşturmam oldu kardeşim sözlendi. Amca yazabildimmtransfer tarihim 4 mart olarak netleşti. Estofrem verdi bunu her gm aynı saatlerde mi içiyorsunuz? Birde corasprin verdi. Onu bir tane içiyorum. Ayrıcaaaaa 2 transfer yapmak istediğini söyledi inanılmaz heycanlıyım.🥰
hergün aynı saatte içiyorum estoferm ilacı yanına da multivitamin alıyorum bana corasprin vermedi

X