2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

.

Son düzenleme:
Çok teşekkur ederımmm 3 ay nasıl gectı bılmıyorum InsaAllah Bu sefer yavrumu Alıp gelecegımm. Yarın transferımm
Okudum yazılarını canım senin adına çok ama çok sevindim sen bugün transfer oluyorsun benimde hastane kontrolüm var. Rabbim yüreğini yeşersin inşallah transfere girerken bolca selavat çek transfer olduktan sonra da elini karnına koy 41 Fatiha suresi oku bebeğin sana sımsıkı tutunsun Allah'ın izniyle
Sen nasılsın Neler yapıyosn‍ cınsıyet bellı oldumuuu
Evet teyzemiz 4 ay bitti gibi bizimde 16+4 olduk ve bi kızım olacakmış yıllar sonra emeklerimin karşılığını aldım ben mevlam kimseyi evlat hasreti ile sınamasın dualarım seninle

Kan sulandırıcı Kol tarafının tam arkasına yapılırsa acımıyo da fazla. Rabbım Bu tatlı acılarımızı Guzel mukafstlandırsın

Amınnn Allah razı Olsunn. MaşaAllah kıscenıı kucagınaaa saglıkla Al Cok sevındımmm.
Sen kaç yasındaydın canımmm

Canım rabbim bu defa bebeğini kucağına almayı nasip etsin. Bunca emeklerimizin karşılığını versin. Şimdiden bol şans diliyorum çok kolaylıkla güzel bir şekilde al gel bebeni
Dualarımız seninle inşallah Allah gönlündeki muradı versin
İnşallah rabbim çabalarınızın karşılığını size verecek dualarım sizinle
Allah razı olsun hepımızden ınsaAllah Guzel sonuclarla Donerız

Aahh içime su serptiniz bugün ilk defa oturup ağladım o kadar modum düştü ki transfer yüne ertelenir mi diye düşünmekten Yarın doktor randevum var. Peki bu ilaçlar transferin ertelenmesine sebep olur mu sizce
hayır bu ilaç zaten troid sorunu olanlarda hamilelik boyunca kullanılıyor hiç zararı yok hatta normalde troidi olmayanların bile gebelikte yükseliyor o dönem bile kullanmaya başlıyor. ama değerin transfer zamanına kadar düşmezse bence düşmesini bekle sakın ağlama troid streslede alakalı suan bu stresle anlık olduğundan daha fazla cıkmasına bile sebep olabilir. ben ilk öçtürdüğümde 1 hafta arayla 2 kez baktırmıştım ilki örnek veriyorum 3 dü o hafta bi sıkıntı yaşadım tekrar baktırdığımda 5 lerde cıkmıştı. doktor bu 1 haftada bsy yaşamış olmalısın dedi bu kadar arttığına göre dedi.
oyuzden bırak erteleneceksede ertelensin bazı şeyler eksik yada sıkıntı olacağına bırak düzene girsin kontrol altına alınsın daha sağlıklı sonuç al.
seni çok iyi anlıyorum bende tahmini transferimi şubatın 15 i olarak hesaplıyordum sürekli planlarım o tarihe göreydi kontrole gittiğimde bir iğne yapıldı ve 23 gün sonra transfer dedi yıkıldım o an :) okadar üzüldümki nerdeyse nerden cıktı bu iğne diyorum ama bu tedavinin bir parçası olmak zorunda olduğum bsy ama kabullenemedim kaç gün ama bak zaman geçti cumartesi günü transferim var
gebeliğin oluşması için en güvenilir ve sağlıklı dönemi kovala bekledik zaten bekleyeceğimiz kadar üzüldük zaten üzüleceğimiz kadar acelenin bir faydası yok canım

ve dün bugun grip oldum cumartesi tranferim var sıkıntı olurmu acaba ? doktoruam söylesemmi ?
Bende transferden 1 hafta önce çok fena hasta olmuştum doktorum değerlerini etkilemediyse transfer yaparız demişti ilaç da kullanamıyordum transfer olacağım diye inşallah hemen atlatırsınız isterseniz doktorunuza da bir danışın size en doğru bilgiyi o verir içiniz rahatlar

aslında zencefil, nane limon vs de bitki çayı. benim midem problemli olduğu için sık sık içerim yıllardır, bunlar sorun olur mu sizce?
Merhaba benim Dr hiç bir şey yasaklamadı ama ben sizin tecrübelerinizden faydalanarak içmemeye çalışıyorum açıkçası çayı açık ve normal içiyorum ama kahveyi çok canım istedi (kafeinsiz kahve aldım) iki kez içtim. Zencefil bana çok iyi gelir hatta çok hasta olmama rağmen hiç içmedim zencefil biraz kuvvetli bi bitki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…