2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Benimde karnım gurulduyor ama aynı ndavregl günm ondanda olabilir iniallah benimkide tuttu 4. Günmüş benimki şöyle söyliyim transferden bir gün önce çözüldüler
Aaaaa neden bir gün önce çözüldü, herkeste öyle mi oluyor acaba ben gittiğim gün çözdüler

ay bende doktora gidiyodum sonucu öğrenmek için negatifti

Transferden çıktım şimdi, sadece ada çayı, yeşil çay bir de çok karışımlı olan bitki çayları yasak dendi

Zaman ayırıp yorum yazmışsın Allah razı olsun sürekli bir sorun çıkıp ertelenince yoruldum hep bir umutla gidiyorum günün belli olması için sürekli erteleniyor artık ben çocuk sahibi olamayacağım boşuna uğraşıyorum demelere başladım geç olsun ama sonu güzel olsun da diyorum ama sıkıntılar çıktıkta üzülmekten de alıkoyamıyorum kendimi. Kendimde kusur aramaya başladım artık. Umarım her şey hepimiz için çok güzel olur beklediğimize değdi diyeceğimiz zamanlarımız olur. Hayırlısıyla transferinden güzel sonuçlar almanı diliyorum dualarımdasınız hepiniz

Yok yok Allah korusun her şey güzel olacak pozitifleri göreceğiz
Belirtilerin nelerdi aşko bi yazar mısın ? Benim pazar gününe kadar ağrım oldu sonra kesildi pazartesi akşam baş ağrısıyla uyudum salı günü öğlene kadar ağrıdı. Salı günü de göğüs ağrısı başladı şuan o devam ediyo ama onun dışında belirtim yok valla akşam yapsam belki görünür bilemedim

Belirti mi bilmiyorum ama kaşık ağrım var ilk günden beri şuan daha da fazla ağrıyor hatta göğüslerde hassasiyet bende de var onun haricinde pek bir şeyim olmadı inşallah hep beraber güzle sonuçları görürüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…