2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

1 martta 5. Gün dondurulmuş embriyo veya çift embriyo transferi olup bugün idrar testi yapan var mı? Çıkıyor mu sonuç? Benim dün sabah lekelenmem oldu ama test yapmadım erken diyor herkes diye

Merhaba hanımlar 32 yaşındayım sayısız düşük kürtaj 1 başarısız tüp bebek tedavisi şuan tedavideyim 13 Mart transfer günüm herşey yolunda giderse insalalh sizler nasılsınız neler kullanıyorsunuz benim salı günü rahim kalinligina 6.19mm dedi Dr biraz ince gibi bu gün progesteron baktırdım sonucu bekliyorum bu stres yetmez gibi birde bogazlarim şişiyor galiba tamda transfer öncesi tablonuza benide ekleyin hepinize dua ediyorum baştan başladım okumaya şuan 50 sayfadayim

Aahh içime su serptiniz bugün ilk defa oturup ağladım o kadar modum düştü ki transfer yüne ertelenir mi diye düşünmekten Yarın doktor randevum var. Peki bu ilaçlar transferin ertelenmesine sebep olur mu sizce
Merhaba. Sorunuzu şimdi gördüm bugün de kontrolüm ve kan tahlili vardı. Doktorum tsh kontrolü de istedi, 1.76 ya kadar gerilemiş. İlaçlarınızı düzenli kullandığınızda inanın fark ediyor transfer sürecinize bir etki eder mi bilmiyorum,bunu en iyi doktorunuz bilir. Ama transferinizi ertelese bile bilin ki bu sizin ve bebeğinizin sağlığı için o yüzden bunu düşünüp kendinizi strese sokmayın. Benim de transferim 30 gün sonrasına kaldı,bugün lucrin iğne vurulacağım ve 15 gün sonra tekrar kontrole gideceğim. Muhtemelen transfer tarihim o zaman belli olur.

Oyyyyy maşallah rabbim kucağına almayı bizede bu anı yaşamayı rabbim nasip etsin aminnn

Çok belli ben de biraz önce yaptım ama negatif sanırım benimki idrara karışmadı henüz ben de pozitif görürüm inşallah
Merve senin için erken değil mi daha acelecisin biraz sakin ol ilk testide erken yaptın sen biraz sakin ol kuzum 7 24 bunu düşünme kafanı dağıt streste etkiler çıkmadı şimdi stresin daha çok büyüyecek

Merve senin için erken değil mi daha acelecisin biraz sakin ol ilk testide erken yaptın sen biraz sakin ol kuzum 7 24 bunu düşünme kafanı dağıt streste etkiler çıkmadı şimdi stresin daha çok büyüyecek
Yok stres olmadım canım ama ikinci transfer Olunca düşünmeden edemiyorum çok düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…