2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Aynen aynen Merak edıuo ınsan Naptıgını

Aynen aynen Merak edıuo ınsan Naptıgını
Canım siz de kan uyuşmazlığı var mı? Lekelenmesi olan kızlar dikkat edin kan uyuşmazlığı varsa iğne yaptırmak lazımmış bana da bugün yapacaklar diğer doktorlar söylemedi devlette prof a gittim sonuçlar çıkınca gel iğne yapalım dedi kendi doktorumda onayladı. kan uyuşmazlığı varsa lekelenmede bebek etkilenebilirmiş iğne yapmak gerekiyormuş.

Yok canım benım kan da eşimin kanda pozitif Herhalde anne kanı Negatıf olunca yapıyorlar demı? Senın kanın negatıfmı?

Evet yaa bu kan uyuşmazlığı nasıl oluyor anlamadım ben

Canım gittin mi randevuna habersiz bırakma inşallah güzel haberler ile dönersin

Benim biraz karışık biliyorsun ayın 5. Gittiğimde 6+1 olanın kalp atışını duyduk diğeri daha küçük demişti
Hafta sonu lekelerim artınca acile gittim birine 7+1 diğerine 6+3 dedi ikisininde kalp atışı vardı çok şükür normal Dr randevum Çarşamba günü inşallah aralarındaki fark kapanır korkuyorum küçük olana birşey olur diye en son acilde ultrason kağıdını vermediler ne kadar oldular bilmiyorum

Bende kan uyuşmazlığı var ama devletteki doktorum 28.haftaya kadar kanaman olmazsa gerek yok dedi. Kanama olmazsa 28. Haftada yapıcaz dedi

Bende kan uyuşmazlığı var ama devletteki doktorum 28.haftaya kadar kanaman olmazsa gerek yok dedi. Kanama olmazsa 28. Haftada yapıcaz dedi
Bende lekelenme oldu canım o yüzden yaptırıyoruz. Kendi doktorum da gerek görmedi lekelenme olduğunda gittiğim acilde ki doktorda söylemedi tahlillerimi yaptırmaya şehir hastanesindeki prof a gittim o hemen yapalım dedi ondan sonra kendi doktorum onayladı. Burda benim gibi bilmeyen varsa hemen doktoruyla konuşsun diye yazdım.

Olmaz kuzum allah'ın izniyle dualarimdasin benim randevu saat 17:00 da sayılı saatler kaldı çok heyecanlıyım valla senin biri geç tutunmuş o zaman öyle mi arada ki fark için ne dediler ben en son lekelenme için gittiğimde acile 5+5 demişti haftasına biri 2mm diğeri 2.3mm dedi minnaklarima

En son bayram günü yani ayın 10 unda kan vermiştim 533 çıkmıştı kızlar yarın 16sı kese kontrolüm var sonrasında bidaha kan vermedim o yüzden stresli ve korku doluyum

Heralde biri geç tutundu çok şükür gelişiyor fark için birşey demedi acildeki biri çok küçük diğerine göre dedi inşallah ilerleyen haftalarda fark kapanır

Yaa bende girip girip bakıyorum niye yazmadı bu kız diyorum merak ettim az kalmış randevuna dualarım seninle güzel haberler ile dönersin inşallah

Yazarım kuzum tabiki

Selam kızlar bende bugün kontrole gittim, geçen gittiğimde vajinal olarak kalp atışını duymuştuk, şimdi karından da rahatlıkla duyduk 8 haftalıkla uyumlu dedi, kalbinin attığı yeri de gösterdi doktor bak burda pıt pıt atıyo dedi(böyle yukarı aşağı inip çıkan bi hareketlilik gördüm) çok şükür. Estrofem ve prednolü bıraktırdı. Duphaston ve prolutex iğne 12. Haftaya kadar devam. Oksapar progestan coraspin 35. Haftaya kadar devam dedi. Ama bundan sonrası için gebe takibi yapan doktora yönlendirdi ve 4 hafta sonra gelebilirsin dedi. 4 hafta çok değil mi, nasıl dayanıcam 3 hafta sonraya aldım diğer doktordan bakalım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…