2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

tüp bebek doktorunuza mı devam ediyorsun ? Benim gittiğim kurum gebelik takibi yapmıyor galiba kalp atışından sonra bırakıyor nasıl ilaçlarıma karar verilecek bilmiyorum
Hayir cnm benda hic gitmedim pozitifden sonra doktoruma 19 nisanda gitcem ilk muayeneye ban zaten kagit verdiler kagitda yaziyor nemzn kadar kullancam butun ilaclari sen kac haftaliksin cnm nemzn gittin doktora kesede bebsi felan gordun mu ben cok merak ediyorum 5+1riz acaba gorurmuyum bebiside

Selaman aleyküm kızlar :KK3:
Çok şükür bugün ilk kez doktora gittik. Her şey yolundaymış. Kalp atışını defalarca dinledik:KK36:

son adetine göre 9 haftalık ultrasonda 8+3 olarak göründü. Yolk kesesi mi ne diyordunuz oda oluşmuş gayet iyi dedi dr. 2 hafta sonra bi daha çağırdı. İlaçlara devam dedi birde 🫣

Mide bulantılarım çok fazla sürekli istirahat halindeydim.
Yeni güzel haberler alanlar olmuş çok sevindim sağlıkla ilerlesin inşallah hepimizin 🙏🙏🥰

Kuzummm hiç ümidini kaybetme lütfen ben hiç ümidimi kaybetmedim ve benim yaşın da vardı biraz 35 yaşındayım hep olacak bir gün dedim olumladım hep düşüncelerimi etrafımdakiler hep üzüldü bana ama ben 1 gün ağladım sonrasında hayat devam etti hiç pes etmedim ki insanlar 7. 8. Kez deniyorlar bu benim son şansımdı başka emriyom kalmamıştı olmasa bile içimden istanbula ankaraya gitme planlarımı bile yapmıştım☺️ iş olmasıyla da bitmiyor tabi bak şimdi de ne stresler yaşıyoruz inşallah senin de en kısa sürede olacak çünkü kimyasaldan sonra tutma ihtimali çok yüksek bütün doktorlarım böyle söylemişti ve doğru söylemişler allahım en yakın zamanda sana da bu duyguları yaşatsın bizler de sağlıkla kucağımıza alalım amiiiiiiiiiiin🧿♥️🥰
Aminnnn Allah razı olsun çok teşekkür ederim 🤲 Rabbim bencillerini sağlıkla kucağına almayı nasip eylesin inşAllah 🤲🌸

Kizlar lutfen yardim aranizda 5+1 kanamasi olan varmi leke degil benim adetsancim gibi sancim oldu bel agrisi kanamam oldu varmi yasiyaan

Kizlar lutfen yardim aranizda 5+1 kanamasi olan varmi leke degil benim adetsancim gibi sancim oldu bel agrisi kanamam oldu varmi yasiyaan
Benim oldu gece olmuştu hemen acile gittik içerde kanama alanı görülmemişti hemşirem kalcadan progestan iğneye başlattı 2 haftayı geçti ara ara leke geliyor

Selam kızlar bende bugün kontrole gittim, geçen gittiğimde vajinal olarak kalp atışını duymuştuk, şimdi karından da rahatlıkla duyduk 8 haftalıkla uyumlu dedi, kalbinin attığı yeri de gösterdi doktor bak burda pıt pıt atıyo dedi(böyle yukarı aşağı inip çıkan bi hareketlilik gördüm) 🥰🥰çok şükür. Estrofem ve prednolü bıraktırdı. Duphaston ve prolutex iğne 12. Haftaya kadar devam. Oksapar progestan coraspin 35. Haftaya kadar devam dedi. Ama bundan sonrası için gebe takibi yapan doktora yönlendirdi 🙄 ve 4 hafta sonra gelebilirsin dedi. 4 hafta çok değil mi, nasıl dayanıcam 😂 3 hafta sonraya aldım diğer doktordan bakalım.
Canım 9. Haftadan sorna ayda 1 kontrol oluyor. Ondan 4 hafta sonra gel demış😌

tüp bebek doktorunuza mı devam ediyorsun ? Benim gittiğim kurum gebelik takibi yapmıyor galiba kalp atışından sonra bırakıyor nasıl ilaçlarıma karar verilecek bilmiyorum
Gıttın doktor ıyı araştır tup bebek oldugunu mutlaka belırt ona gore karar verır ılaclarına

X