2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Pgt yapıldığı için yaptırmanıza gerek yok. Sizin cinsiyeti de bellidir bebişin o zaman
Pgt de cinsiyete bakılmıyormuş galiba yasakmış. Yada görülse bile söylemek yasakta olabilir. Benimde pgtli kaç defa sordum doktoruma yok bakmıyoruz cinsiyete dedi

Pgt de cinsiyete bakılmıyormuş galiba yasakmış. Yada görülse bile söylemek yasakta olabilir. Benimde pgtli kaç defa sordum doktoruma yok bakmıyoruz cinsiyete dedi
Cinsiyeti görülüyor da bizim ülkemizde yasak olduğu için raporda belirtilmiyor. Ama sözlü olarak genelde söylenir Aynı şey fetal DNAda da geçerli raporda cinsiyet belirtmek yasak yaptırdığınız yer size sözlü olarak söyleyebilir

Olabilir. Ama yinede içinizde kalmasın doktorunuzla görüştüğünüzde bir sorun.
Ben kendim açıcaktım konuyu ki, doktorum açtı.
Sizin genetik incelemesi olduysa belki direk 2li taramada önerebilir
Kromozomlarına bakıldı aslında pgt de yani down vs değil zaten benim dengeli translakosyan taşıyıcılığım var yani yumurtalarımda kromozom bozukluğu oluyor o yüzden 7 tane embriyodan 2 tane embriyom kaldı diğerlerinde trizomi vs çıktı imha edildiler

Fetal dna da hadi gbelik oluşmuş ilerlemiş zaten cinsiyet öğrenme zamanlarına gelmiş oluyoruz. Pgt sanırım cinsiyet seçimi vs olma ihtimali olur diye yasaktır söylenmesi

Canım merhaba benim ikiz olacak nasipse acaba bu fetal dna testinde ikiz için 2 katı ücret mi oluyor bilgin var mı ya da bilgisi olan var mı
İkizlerin sağlıkla büyüsün inşallah maşallah Yok canım almazlar farklı fiyat. Arkadaşımızın da yazdığı gibi sizden 12. Haftadan sonra kan alınıyor sadece

İkizlerin sağlıkla büyüsün inşallah maşallah Yok canım almazlar farklı fiyat. Arkadaşımızın da yazdığı gibi sizden 12. Haftadan sonra kan alınıyor sadece
Ayyy inşallah çok teşekkür ediyorum 6 haftalık olduk sağlıkla gelsinler tek temennimiz o kasık ağrılarım geceleri özellikle bir tık şiddetli normal mi bilmiyorum doktora gitmemiz için 1 hafta var daha beklemek çok zor iyiler mi nasıllar bilememek çok zor

Bu süreçte en zor iş sabırla beklemek. Kalp atışını duyana kadar benim içinde zaman geçmemişti. Ama şimdi zaman hızlı geçiyor benim için. 8 den sonra daha bi hızlı gibi Dualarım hepimizle. Bebeklerimiz de Allah’a emanet İnşallah sağlıkla ve rahatça geçireceğiz bu zamanları

Canım merhaba benim ikiz olacak nasipse acaba bu fetal dna testinde ikiz için 2 katı ücret mi oluyor bilgin var mı ya da bilgisi olan var mı
Hayırlı olsun canım çok sevindim senin adına Rabbim hayırla sağlıkla evlatlarını kucağına almayı nasip eylesin bana öyle ümit oldun ki benim de ilk kimyasal oldu ve halen atlatamıyorum bana da dua et lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…