2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

6.gün kan negatif
Yapma canım ben 2. Gün başladım test yapmaya 4. Gün hayali çizgi gördüm kızlar bilir en erken ben başladım ilk 96 çıktı sonra birden 840 fırladı Dr ilkini saymadi çok alakasız dedi meğer 2 embriyo transfer edilmişti 2. Bebişim sonradan tutunmuş şuan aralarında bir kaç günlük fark var 6. Günü çıkmadı diye dert etme evet bizde geç döllenme olmuyor zaten döllenmiş embriyo transfer oluyoruz lakin geç tutunabiliyor bebisimin biri hemen tutunmuş belki diğeri 4 5 gün sonra tutundu şimdi 6. Günün çıkmadı diye evham yapıp kendine zehir etme ben kendim yaşadım geç tutunabiliyor aynı anda tranfer olan embriyolar bile farklı umudunu yitirme Allah dua et

Bencede yapma ben yaptım strese soktum kendimi yüzüm gülmüyor kaçıncı gün sizin
8. Gün canım 2 gün kaldı
Bu bi mucize gercekten çok şanslısın sağ salim kucağına alirsin inşallah bebeklerini

Kasinti fitilden oluyor canım aşırı boyutta değilse aldırış etme

Kızlar gunaydin aranizda kan sulandirici coraspin kullanmayan varmi acaba lutfen cvp verirmisiniz benden dun sefaf akinti geldi afedersiniz sumuksu ama baska gelmedi doktora sordum coraspin kes dedi zaten kan sulandirici igne felan kullanmadim hic sadece coraspin kullaniyodum onuda birakmami soyledi daha transferimin 11.gunundeyim acaba sorun olurmu birakorsam bi olumsuz etkisi olur mu merak ediyorum lutfen cvplar misiniz ha bide adet olcak gibi sanciniz oluyor mu .

Ben varım canım ilk 7. Leke geldi birkaç gün bıraktırdı tekrar başladım geçen cuma baya kanamam geldi tekrar bıraktık şuan hala kullanmıyorum kullanmaya da korkuyorum onu kullanınca hemen leke geliyor diğer ilaçlara devam kan sulandiricim sadece coraspindi

Ya benimde oyleydi bana birakmami soyluyor kanamaya donusmemesi icin birakdiriyoruz tamamen kesdi kullanma dedi acaba kullanmaincada bebis uzerinde olumsuz etki oluyor mu of kafam karisdi ya

Kizlar yok mu aranuzda cvpliycak kullaniyor musunuz hepiniz coraspini benjm transferin 11.gunu doktorumun asistanina yazdim gelen şefafligi oda coraspini kesmemi soyledi ama bida gelmedi sizce kesmelimiyim bi olumsuz etkisi olur mu bebis icin

Kizlar yok mu aranuzda cvpliycak kullaniyor musunuz hepiniz coraspini benjm transferin 11.gunu doktorumun asistanina yazdim gelen şefafligi oda coraspini kesmemi soyledi ama bida gelmedi sizce kesmelimiyim bi olumsuz etkisi olur mu bebis icin
Şeffaf gelen şeyle corasprin ne alaka ben bağdaştıramadım. Yani hormonlardan o tarz akıntılar geliyor hep kanama tarzı olunca keserler normalde asprini ama ben bilemedim vardır doktorunuzunda bir bildiği heralde

Herkesin bünyesi farklı olup ben hiç kullanmadim mesela ama öncesi bende kan pıhtılaşması var mı yok mu onun tahlilini yaptırdık dr da ona göre karar verdi bende neden bana vermiyor diye düşünüyordum test yaptirip sonucu görene kadar açıkçası.. herkesin bünyesi farklı Dr una güvenip güvenmemek kısmı aslında senin olayın diyebilirim.

Evet oylede kesince acaba bebis icin olumsuz etkisi olurmu diye korkdum acikcasi

Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı da nasip etsin arkadaşımDarısı bizlere inşallah
Benim de pazartesi belli olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…