2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar artık kesin hamileyimm🌸💓
3 gün önce 7 ile öğrenmiştim şu an 67 çıktı.Rabbim isteyen herkese bu sevinci yaşatsın okadar güzel bir duygu ki…
merry06 merry06 canım tabloda hamile göbüşümü istiyorum😂
canım benim 8.günüm dünden beri gitmeyen harf seyreden bazen şiddetlenen bir adet ağrısı var korkmalı mıyım yoksa sende de var mı ve göğüslerimde dokunmadan en ufak değişte sızı var diken gibi batıyor

Kizlar yok mu aranuzda cvpliycak kullaniyor musunuz hepiniz coraspini benjm transferin 11.gunu doktorumun asistanina yazdim gelen şefafligi oda coraspini kesmemi soyledi ama bida gelmedi sizce kesmelimiyim bi olumsuz etkisi olur mu bebis icin
Canım kan sulandiricilar anne için gerekli bebek icin değil böyle okumuştum biyerde. Kullandığımız ilaclar özellikle estrofem pıhtı sorunlarına yol açabiliyor annede ve kan sulandirici bi önlem bizim için. İçini ferah tut doktoruna güven lütfen her sey yolunda 🙏🌸

Canım kan sulandiricilar anne için gerekli bebek icin değil böyle okumuştum biyerde. Kullandığımız ilaclar özellikle estrofem pıhtı sorunlarına yol açabiliyor annede ve kan sulandirici bi önlem bizim için. İçini ferah tut doktoruna güven lütfen her sey yolunda 🙏🌸
Cnm ben estrofem kullaniyorum gunde 3 defa ozmn kesmelimiyim coraspini cocuk icin tutunmasinda bi faydasi varmi kullanmasam kimi kullanmadinda dusukle sonuclandini yazmis Allah korusun ya bilemedim cocuk icin faydalimi birakmalimiyim

canım benim 8.günüm dünden beri gitmeyen harf seyreden bazen şiddetlenen bir adet ağrısı var korkmalı mıyım yoksa sende de var mı ve göğüslerimde dokunmadan en ufak değişte sızı var diken gibi batıyor
Canım rahme saplanan o ağrıyı bende yaşadım göğüslerimde çok hassas ama göğüs hassasiyetim transfer öncesi başlamıştı.
Ben hamile olduğumu bel ağrımdan anlamıştım test verdikten sonrada sürekli kasıklarımda sızı ve ağrı hissediyordum

Yapma canım ben 2. Gün başladım test yapmaya 4. Gün hayali çizgi gördüm kızlar bilir en erken ben başladım ilk 96 çıktı sonra birden 840 fırladı Dr ilkini saymadi çok alakasız dedi meğer 2 embriyo transfer edilmişti 2. Bebişim sonradan tutunmuş şuan aralarında bir kaç günlük fark var 6. Günü çıkmadı diye dert etme evet bizde geç döllenme olmuyor zaten döllenmiş embriyo transfer oluyoruz lakin geç tutunabiliyor bebisimin biri hemen tutunmuş belki diğeri 4 5 gün sonra tutundu şimdi 6. Günün çıkmadı diye evham yapıp kendine zehir etme ben kendim yaşadım geç tutunabiliyor aynı anda tranfer olan embriyolar bile farklı umudunu yitirme Allah dua et ❤️ ❤️
Sağolun desteğiniz için Allah evlatlarınızıbağışlasın

Cnm ben estrofem kullaniyorum gunde 3 defa ozmn kesmelimiyim coraspini cocuk icin tutunmasinda bi faydasi varmi kullanmasam kimi kullanmadinda dusukle sonuclandini yazmis Allah korusun ya bilemedim cocuk icin faydalimi birakmalimiyim
Kan sulandirici anne için önemli. Ama eğer genetiginizde pıhtı sorunu varsa o zaman bebeği de engelleyebilir. Öyle olduğunu düşünmüyorum doktorun da öyle düşünse kes demezdi zaten . Ama panik halinden sıyrıl bak bebek icin asıl bu iyi değil. Doktoruna gittiğinde bütün sorularını sorarsın birkaç günde hicbisey olmaz Allahin izniyle 🤲dua et sadece iyi düşün her zaman

Yani coraspinin bdbek usdunde etkisi yokmu kimi birakdinda dusuk oldunu demis oyuzden korkdum oyke bise olabilir mi

Yani coraspinin bdbek usdunde etkisi yokmu kimi birakdinda dusuk oldunu demis oyuzden korkdum oyke bise olabilir mi
Bebek üstünde etkisi faydası değil kanı sulandirarak bebeğe giden damarların açılmasını sağlıyor Dr ne söylüyorsa sözünü dinle bende günde 5 estofem ağız 1 vajinal alıyorum geçen cumadan beri kullanmıyorum lekelenmem olduğu için ama leke bitsin tekrar basliyacagim

Bebek üstünde etkisi faydası değil kanı sulandirarak bebeğe giden damarların açılmasını sağlıyor Dr ne söylüyorsa sözünü dinle bende günde 5 estofem ağız 1 vajinal alıyorum geçen cumadan beri kullanmıyorum lekelenmem olduğu için ama leke bitsin tekrar basliyacagim
Anladim cnm ama tamamen birak dedi ama benim diha gelmedi dunden sonra tekrar sordumda bida gelirse birak dedi 🤦‍♀️

Kızlarrr transfer sonrası 9. Gün değerleriniz neydi acaba kaç olması gerekiyor bugün verdim ben kan 9.gün 78 nasıl sizce düşük mü hiçbir fikrim yok biraz tedirginim

Kızlar gunaydin aranizda kan sulandirici coraspin kullanmayan varmi acaba lutfen cvp verirmisiniz benden dun sefaf akinti geldi afedersiniz sumuksu ama baska gelmedi doktora sordum coraspin kes dedi zaten kan sulandirici igne felan kullanmadim hic sadece coraspin kullaniyodum onuda birakmami soyledi daha transferimin 11.gunundeyim acaba sorun olurmu birakorsam bi olumsuz etkisi olur mu merak ediyorum lutfen cvplar misiniz ha bide adet olcak gibi sanciniz oluyor mu .
Adet sancısı bende de var normalde günüm yarın umarım gebelik oluşur da ilaçlar adetimi boşuna baskılamıyordur hormonlar iyice şaşaırdı çünkü bende anlayamıyorum ne olduğunu gece sol kaşığıma birden ağrı girdi birde kalbime ikisi aynı anda geçip aynı anda sızlıyordu anlayamadım sağ tarafıma yatınca sol kasığımda ağırlık hissediyorum ama aynı hareketleri sağ tarafımda hissedemiyorum böyle olan var mı 🥴

X