2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Banada estrofem kalp atisinda kes dedi progestan dex 10.hafta demis bazilari 16 haftaya kadar kullaninca merak ettim
Banada 15-16. Haftaya kadar kullanırız dex i dedi doktor. Estrofemı kalp atışında bıraktık. Ama herkesın bunye farklı Duruma gore bıraktırır helkı

Banada 15-16. Haftaya kadar kullanırız dex i dedi doktor. Estrofemı kalp atışında bıraktık. Ama herkesın bunye farklı Duruma gore bıraktırır helkı
Ben bugün kalp atışını duydum ama estrofemi bıraktırmadı doktor bayramdan sonraki hafta bırakıcaz dedi tekrar kontrole gittiğimde neden ki acaba, herkes kalp atışında bırakmış

Ben bugün kalp atışını duydum ama estrofemi bıraktırmadı doktor bayramdan sonraki hafta bırakıcaz dedi tekrar kontrole gittiğimde neden ki acaba, herkes kalp atışında bırakmış
Canım 7. Haftadan sonra cinsiyet ayrımı baslıyormuş benım 6+6 da bıraktık. Hormon ılacı oldugu ıcın erkek olursa hormonlar etkılenır dıye bırakılıyormuş. Yanı cocugun hormonlarını etkılermış. Bana öyle demıştı arkadaşım doktoru oyle demiş.
En ıyı doktorun bılır

Hmm bende tekrardan gittiğimde 7+4 olucam sanırım. Neyse doktorun bi bildiği vardır elbet.

Aaa ilk defa duydum ilginç geldi olabilir ama evet bu ilaçlar nereye kadar kullanılacak valla

Ben progesteron fitil 3x2 folik asit 5 tane estrefom vitamin corasprin birde hergün iğne var göbekten valla ciğer kalmayacak bizde bunlar en fazla ne zamana kadar kullanılacak ki
Kan sulandırıcı dogurana kadar herhalde ama dıgerlerı 15-16.haftada sonra bırakılır buyuk ıhtımal

Ben 5.gunden vermeye basladim cnm doktorumun verdi gune gelmedim daha pazar gunu doktorumun dedi tarih ama ben soyle diyim 5.gun 7.94 7.gun 42.17 9.gun 140.0 pazar vercem tekrar doktorumun dedi gunde
Benimde sonradan yaptığım test öncekinden biraz silik gibi çıktıda Baktm sizinde öyle olmuş ama şükür artmış sevindim Benimkide düzenli artar inşallah

Ben 5.gunden vermeye basladim cnm doktorumun verdi gune gelmedim daha pazar gunu doktorumun dedi tarih ama ben soyle diyim 5.gun 7.94 7.gun 42.17 9.gun 140.0 pazar vercem tekrar doktorumun dedi gunde
Benimde sonradan yaptığım test öncekinden biraz silik gibi çıktıda Baktm sizinde öyle olmuş ama şükür artmış sevindim Benimkide düzenli artar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…