2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ben transferden önce sadece prog Están Dax kullanmaya başladım benim daha transferimin üçüncü günü transferden sonra sulandırıcı iğneyi kullanmaya başladım inşallah kesinleşir sizin böyle demeniz bile insanın kulağına güzel geliyor rabbim hepimize nasip etsin 🙏
Amin amin biriey sormak istiyorum cinsellik olayını nasıl yapıyorsunuz ben tedavi başından beri yapmıyorum bu konuda bilgi paylaşımı yapalım arkadaşlar doktor zaten transfer öncesi sonrası yasaklamıştı pozitif olan annelere de sormuş olayım

Merhaba arkadaşlar.bugun transferimin 9.gunu .test tarihim 4 nisan.bugune kadar çok dikkat ettim kendime kabız olmayayim diye.ama bugün kabız oldum ve çok özür dileyerek söylüyorum ıkındım ve biraz kendimi zorladim birşey olur ya kızlar ? Çok moralim bozuldu 😞

Amin amin biriey sormak istiyorum cinsellik olayını nasıl yapıyorsunuz ben tedavi başından beri yapmıyorum bu konuda bilgi paylaşımı yapalım arkadaşlar doktor zaten transfer öncesi sonrası yasaklamıştı pozitif olan annelere de sormuş olayım
Ben en az 3 ay düşünmüyorum eşim de aynı görüşte bebek iyi olsun yeter bizim için

Merhaba arkadaşlar.bugun transferimin 9.gunu .test tarihim 4 nisan.bugune kadar çok dikkat ettim kendime kabız olmayayim diye.ama bugün kabız oldum ve çok özür dileyerek söylüyorum ıkındım ve biraz kendimi zorladim birşey olur ya kızlar ? Çok moralim bozuldu 😞
Bol bol su iç yanına şu koy sürekli iç kabız olmamak için

Yarın bi test yapın bence gününüz gelmiş sayılır

merhaba kızlar pozitif arkadaşlarımı tebrik ediyorum inanılmaz bi mutluluk negatif arkadaşlarıma da güç diliyorum Allah kolaylık versin🌸🌸🙏7+5 olduk bugün mide bulantılarım ara ara devam ediyor sürekli açım ama çoğu zman yiyemiyorum oruç tutamıyorum sık sık acıkıyorum iğne ilaç derken perşembe kontrolüm var Allah’ın izniyle herkese sağlıklı güzel günler diliyorum 🥰🥰😘😘

X