2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Vallahi aynı durumdayız ön bacaga da yapan varmış ben teste kadar dayanıcam inş pozitif görürsem doktorla bu konuyu görüşücem siz görüşmediniz mi hemşireyle falan
Ben iğneyi yapıp ovalıyorum biraz dağıtmak için birde gün aşırı kan sulandırıcı da iğnem var artık nereye vuracağımı da şaşırdım doktorla konuşmadım 1 haftadır başladım çünkübir de yumuşasın diye geceleri göbeğime zeytin yağı sürmeye başladım

Ben iğneyi yapıp ovalıyorum biraz dağıtmak için birde gün aşırı kan sulandırıcı da iğnem var artık nereye vuracağımı da şaşırdım doktorla konuşmadım 1 haftadır başladım çünkübir de yumuşasın diye geceleri göbeğime zeytin yağı sürmeye başladım
Sakın ovalama canım morartırsın hep iğneden sonra el vurma

Sakın ovalama canım morartırsın hep iğneden sonra el vurma

İyi yapıyorsunuz doktorun asistanıyla görüşmeye çalışısın ben kan sulandırı için hap içiyorum belki daha gebelik kesin oluşmadığı içindir

Ay insalh ya saglikla ilerler kuzum rabbim herkese nasip etsin ama ben biraz agir yasiyorum bugun kemiklerim agriyor ve atesim var normla mi acaba bu
İnşallah mutlu sinyallerde iki güne bir sağlık ocağıma gidin kan verin kendini kasma sıkma daraltma olur mu bilerek sağlık ocağı dedim geç çıkıyor ya zaman geçiyor böylece normal test günün ne zaman benim 9 Nisan

X