2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Transferi saymazsak bugün 4. Günüm çok heyecanlıyım bi yandan da belirtim birşeyim olmadığı için korkuyorum tutmadı mı acaba diye bu bekleme aşamaları çok zor cidden ya sizlerde 4. Günlerde belirti olmuş muydu pozitif çıkan arkadaşlar
Benimde transferimin 3.günü bulantı ve ağrılarım var ama belirtilere bence bakmayalım belirtisi olup negatif olan , belirtisi olmayıp pozitif olan da var

Kızlar dün transfer günü hariç 3.günümdü akşam yavaş yavaş yormadan bulaşık makinesini boşalttım eşimde gördü kızdı bana şuan konuşmuyor sizlerde birkaç gün sonra normal yaşantınıza yavaştan dönmediniz mi benim doktorum normal devam et herşey yapabilirsin zorlamadığın sürece dedi

Kızlar dün transfer günü hariç 3.günümdü akşam yavaş yavaş yormadan bulaşık makinesini boşalttım eşimde gördü kızdı bana şuan konuşmuyor sizlerde birkaç gün sonra normal yaşantınıza yavaştan dönmediniz mi benim doktorum normal devam et herşey yapabilirsin zorlamadığın sürece dedi
En fazla iki gün dedi bana doktor. Sürekli yatmanı önermiyoruz diye de ekledi. Bunun sana bir faydası olmaz günlük hayatına devam edebilirsin demişti.

Aynen öyle aslında zararlı olan hareketsiz olmak dolaşım açısından sıkıntı yaratacağı için. Ben transferden 10 dkka sonra işime geri dönüp çalıştım🙈 Sonrasında 1 hafta izin aldım ama sağlıkçı olduğum ve stresli bir işim olduğu için aldm. Evimde ki bütün işlerimi de yaptım.

Hiç belirtim yok bu biraz beni üzüyor sadece az göğüslerim ağrıyor bi dolgunluk var başka hiçbi belirti yok 🥲

Aminnn kaçıncı günün belirtin varmı bende hiç bişi yok gibi ya az göğüs ağrısı sadece
4 Nisan kan vereceğim. Bugün 9.gün hiç belirtim yok. Bir hafta evdeydim bugün işe başladım hemen migren ağrılarım başladı. İlaçta içemiyorum çekiyorum ağrıyı öyle. Senin gibi sadece göğsüm dokununca acıyor o kadar.

4 Nisan kan vereceğim. Bugün 9.gün hiç belirtim yok. Bir hafta evdeydim bugün işe başladım hemen migren ağrılarım başladı. İlaçta içemiyorum çekiyorum ağrıyı öyle. Senin gibi sadece göğsüm dokununca acıyor o kadar.
Test yapsan çıkar aslında 🥰

İnşaAllah canm çok sağol ya hayırlısıyla keseyi kalp atışını görsem rahatlicam
İnşalah cnm bizlere de dua et pozitivi görelim 😇🤲🏻

X