2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Güzel yazmışsınız ama göğüs hassasiyeti hamileligin ilk belirtilerinden biri zaten kişilerin bünyesine göre değişir yumurta dollenip rahime tutunduğu an baslayan bir belirti diye biliyorum ben

Güzel yazmışsınız ama göğüs hassasiyeti hamileligin ilk belirtilerinden biri zaten kişilerin bünyesine göre değişir yumurta dollenip rahime tutunduğu an baslayan bir belirti diye biliyorum ben
Evet belirtiler kisiden kisiye degisiyor gercekten. O hanim da kendi belirtilerini yazdi sonucta. Burada yazilan yorumlar sadece fikir vermek ve fikir almak amacli. Amac bilgi alip dertlesmek. En iyisini basta Allah sonra da kendi doktorlarimiz bilir.

Ben de adet belirtisidir hep göğüs hassasiyeti adet olmadan 2 gün önce başlardı o yüzden korkmuştum zaten adet mi olacağım acaba diye doktorum kullandığım ilaçlardan diye çok net konuştu. Bence tutunmayı etkileyen en büyük faktör stres bu yüzden burda göğüs hassasiyeti varsa tutmamıştır demek çok kişiyi üzer şahsen ben görsem çok üzülürdüm. Tüm belirtiler kişiden kişiye değişiyor beta değerleri de öyle benimki çok düşük başladı herkesin benden yüksekti bu da beni üzmüştü o yüzden keşke herkes yazdığımı okusa kimseyle kendinizi kıyaslayıp üzülmeyin. 4. Gün başladı göğüs hassasiyeti fakat 9. Gün beta 57ydi yani geç tutunmuş büyük ihtimalle.

Canım bir şey sorucam ya idrar renginde koyulaşma oldu mu hiç. Bugün onu fark ettim de. Baktım normal yazıyorlar ama yine de Bi korktum kan mı var idrarda acaba diye

Canım bir şey sorucam ya idrar renginde koyulaşma oldu mu hiç. Bugün onu fark ettim de. Baktım normal yazıyorlar ama yine de Bi korktum kan mı var idrarda acaba diye
Enfeksiyon olabilir mi? Çok su içmelisin ben 4 litre içiyorum boyum 182 yani bana çok fazla değil ama yine de gece içmediğim için sabah uyanınca çok koyu oluyor evet.

Çok doğru ve güzel yazmışsınız benimde adet belirtimdir ama bu platformda bu tarz seyler okundugu zaman inanın çok stress yaratıyor ben biliyorum ki hepimiz çok duyarlı insanlarız burda destek için yazıyoruz hepimizin gönlüne göre versin RABBİM

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…