2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Merhaba Arkadaşlar 2023 Aralık ayında İlk tüp bebek denememı Olmuştum ama olumsuz Sonuclandı. Tekrar Opu oldum Ve 2 adet Tek dondurulmuş Embrıyom 5. Gune ulaştı. 5 yada 6 Martta Tekrar Transferım Olacak Cok heycanlıyımmm Cokk💘💘😮‍💨 Sizde Durumlar Nedirr 😍

MART 𝓱𝓮𝓻𝓴𝓮𝓼𝓮 𝓶𝓾𝓬𝓲𝔃𝓮𝓵𝓮𝓻𝓵𝓮 𝓰𝓮𝓵𝓼𝓲𝓷 💘

Listeye katılmak isterseniz beni etiketleyip @ ya da bu paylaşıma yorum yapıp tablodaki soruların yanıtlarını yazmanız yeterli 🐣🫶

ANNE ADAYIYAŞEMBRIYO BİLGİSİTRANSFER TARİHİSONUÇ
merry06 merry06 261 adet 5. Gün06.03.2023♥️
@kalburayuz331 adet 5. Gün10.03.2023♥️
E enerrciiii 301 Adet Pgt’li24.02.2023♥️
@Sedanur elif272 adet 3. Gün04.03.2023♥️
@D E V A281 adet Pgt’li♥️
@Hemsirehanim01252 adet 3. Gün♥️
@Roseee3535332 adet 3. Gün01.03.2024♥️
@Zeynep3545381 adet 5. Gun♥️
@sinemsen1992311 adet 5.gün♥️
@Hayatbirumutt262 adet 5. Gün28.03.2024♥️
@Smsf1 adet 5. Gun26.02.2024♥️
@Gunes2023341 adet 5. Gün11.03.2024♥️
@Lilaa91331 adet 5. Gun27.02.2024♥️
@mrv2412242 adet 5. Gun01.03.2024♥️
Efnanl Efnanl 251 adet 5. Gün♥️
@Zumrafatime302 adet 5.gün04.03.2024
@perald301 adet 5. Gün01.03.2024♥️
@isimsizbilgi271 adet 5. Gün04.03.2024♥️
@gebelikisteyenbirhemsire272 adet 5. Gün08.03.2024♥️

Herkese Merhaba Hanımlar Listemizz güncellendiiii 💘💘 YENİ GELENLER ÖNCELİKLE HOŞGELDİNİZ DÜN AKTİF OLAMADIM AMA BURADAYIMM İNŞAALLAH♥️ AKLINIZA TAKILAN SORU ISARETI OLURSA HER DAİM GRUBUMUZA SORABILIRSINIZ. Biz burada kader ortakları hamıle olmayo bekleyen hayal eden ve gerceklesecek olan(inşaAllah) birer ANNEYİZ. Önce biz kendımıze bi inanalımm Bu embrıyolar bıze tutanacak, anne olacagız oldukkk dıye evrene Pozitif enerjı gonderelımmm. Dua etmeyı ıhmal etmeyelımmm… BİZ BU SEFER BAŞARACAGIZ ANNE OLACAGIZ RAMAZAN AYINA ANNE OLARAKK GİRECEĞİZZ 🤰🏻🤰🏻🤰🏻💘💘💘💘💘💘🐣🐣🐣🐣🐣🐣

Bol boll c vıtamını tuketelım kışın lezzetlerı olan turuncuu meyveler sebzeler tuketelimmm Havuc Bal kabagı portakal gıbııı.

Kabak cekırdegı, badem, ceviz bu surecte bızler ıcın cok onemlıı. Transfer sonrası ve oncesınde Taneli nar veya sıkma nar suyu tuketelım. Sizler neler tuketıyorsunuz varsa onerınız yazın ♥️♥️🤰🏻🤰🏻

Kızlar embriyonun 5.güne gelişim göstermesi kaliteli olduğunu mu gösterir

Herkese Merhaba Hanımlar Listemizz güncellendiiii 💘💘 YENİ GELENLER ÖNCELİKLE HOŞGELDİNİZ DÜN AKTİF OLAMADIM AMA BURADAYIMM İNŞAALLAH♥️ AKLINIZA TAKILAN SORU ISARETI OLURSA HER DAİM GRUBUMUZA SORABILIRSINIZ. Biz burada kader ortakları hamıle olmayo bekleyen hayal eden ve gerceklesecek olan(inşaAllah) birer ANNEYİZ. Önce biz kendımıze bi inanalımm Bu embrıyolar bıze tutanacak, anne olacagız oldukkk dıye evrene Pozitif enerjı gonderelımmm. Dua etmeyı ıhmal etmeyelımmm… BİZ BU SEFER BAŞARACAGIZ ANNE OLACAGIZ RAMAZAN AYINA ANNE OLARAKK GİRECEĞİZZ 🤰🏻🤰🏻🤰🏻💘💘💘💘💘💘🐣🐣🐣🐣🐣🐣

Bol boll c vıtamını tuketelım kışın lezzetlerı olan turuncuu meyveler sebzeler tuketelimmm Havuc Bal kabagı portakal gıbııı.

Kabak cekırdegı, badem, ceviz bu surecte bızler ıcın cok onemlıı. Transfer sonrası ve oncesınde Taneli nar veya sıkma nar suyu tuketelım. Sizler neler tuketıyorsunuz varsa onerınız yazın ♥️♥️🤰🏻🤰🏻
Elimde toz olarak c vitamini vardı kullansam mı acaba doğal diye almıştım ama

Kızlar embriyonun 5.güne gelişim göstermesi kaliteli olduğunu mu gösterir
Genelde öyle söylüyorlar ama genetik testine gitmeden kaliteli demek doğru olmaz bence 4 tane 5AA embriyom tutmadı 2 tane genetiğe gönderdiğimiz embriyolarda 5AA ydı birinde kromozomsal bozukluk var dendi imha edildi 1 i sağlıklı geldi ama dr um dediki yinede yüzde yüz çok iyi sağlıklı kesin tutunur diyemem çünkü herseyine bakamayız gibi bir şey söyledi embriyolog transferden sonra çok iyi durumda olduğunu söyledi kafalar karışık 🥴

Genelde öyle söylüyorlar ama genetik testine gitmeden kaliteli demek doğru olmaz bence 4 tane 5AA embriyom tutmadı 2 tane genetiğe gönderdiğimiz embriyolarda 5AA ydı birinde kromozomsal bozukluk var dendi imha edildi 1 i sağlıklı geldi ama dr um dediki yinede yüzde yüz çok iyi sağlıklı kesin tutunur diyemem çünkü herseyine bakamayız gibi bir şey söyledi embriyolog transferden sonra çok iyi durumda olduğunu söyledi kafalar karışık 🥴
Ben sadece 5.gün olduğunu biliyorum kalitesi hakkında bi bilgim yok konuşamadım doktorla🤭😅

Merkezde tanıştığım bir arkadaşta 5 tane 1. Kalite embriyodan sadece 1 tanesi transfer edilebilir geldi testten Demişti yani bence 3. Gün 5. Gün önemli değil embriyonun sağlıklı olması önemli

Merkezde tanıştığım bir arkadaşta 5 tane 1. Kalite embriyodan sadece 1 tanesi transfer edilebilir geldi testten Demişti yani bence 3. Gün 5. Gün önemli değil embriyonun sağlıklı olması önemli
Bende en önemli durumu bilmiyorum

Elimde toz olarak c vitamini vardı kullansam mı acaba doğal diye almıştım ama
Kullanma canım Eger kullanacaksan da hemsırene Sor C vıtamını suanlık portakal mandalına bal kabagı marul roka tere alabılırsn.
Bu surecte yeşillkik tuketmeyı unutmayalım. Balık da tuket canım 2 gunde bır somon felan yıyebılırsın

X