2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Canım ya benim cuma günü 7.5 mm di rahim bu gün transfer öncesi bakıldı keşke sormaz olaydım nar suyu kabak çekirdeği her gün kullandım bu gün 7.6 mm di nasıl ilerlemez ya estofem 4 ağız 1 vajinal climara fort bant kullandım yanılma olabilir mi transferim oldu bebislerimi gördüm minicik yumuslarım şuan otelde dinleniyorum hiç birşey hissetmiyorum

Canım benimmm hiç üzme kendini artık bir şeyi değiştiremezsin. Bak ben sormadım bilmiyorum belki de benim incelik de böyleydi. Ki ben 3 estrofem içtim bant falan da kullanmadım. Yeni kürtaj olduğum için kalinlasmiyor zaten. Muhtemelen 7 lerdeydi benim de ve pozitif şuan için. İçini ferah tut doktor üç çizgi ve 7 olması yeterli demişti. 6 ile transfer olanlar var. İyi düşün inşallah pozitif olacak kaliteleri nasıldı? Kaçıncı gün embriyosu?

Canım nasıl geçti ben hiç birşey hissetmiyorum 11 buçukta oldum transfer öncesi bebislerimi gördüm senin rahim kalinligi kaçtı bana 7.6 mm dedi daha cuma 7.5 mm di moralim bozuldu birazcik
Bence Cok ınce olsa doktor transfer yapmaz ertelerdı takılmayın böyle seylere kutfen. Bak ne guzell transfer olmuşsun bebeğin senınlee Öyle düşün

Canım nasıl geçti ben hiç birşey hissetmiyorum 11 buçukta oldum transfer öncesi bebislerimi gördüm senin rahim kalinligi kaçtı bana 7.6 mm dedi daha cuma 7.5 mm di moralim bozuldu birazcik
Hayırlı olsun transferin inşallah güzel haberler alırsın. İlk gun belirti arama kendinde. Ben 3 gün hicbisey hissetmedim kasik ağrısı bile yoktu. Üçüncü günle beraber hafiften biseyler hissettim ama uzun sürmedi. Şuan mesela yok. Ama ayakta dursam belim agriyor bide beni suphelendiren tek şey göğüs ağrısı oldu normalde yumurtalama zamanı ağrırdı. Hiç bir belirti görmeden gebe kalan var. Smdiden bu düşüncelerle kendini meşgul etme. Dua et Allah'a sığın. Ben oturarak namaz kıldım ama kıldım. Yeter ki Allah'tan isteyelim olacak inşallah

5 gün 5aa kaliteli 2 adet transfer oldum sadece diğer dondurulan ambriyorlarimin kalitelerini sormayı unuttum 12 yumurta dollendi 3. Gün 12 de normaldi 5. Güne 8 tanesi gitmiş 2.si transfer oldu 3+3 donduruldu diğerleri

5 gün 5aa kaliteli 2 adet transfer oldum sadece diğer dondurulan ambriyorlarimin kalitelerini sormayı unuttum 12 yumurta dollendi 3. Gün 12 de normaldi 5. Güne 8 tanesi gitmiş 2.si transfer oldu 3+3 donduruldu diğerleri
Maşallah canım süper kalite bı de. Benimkiler 4ab ve 3ab. Bak aa bile değildi benimki. Onlar şimdi tutunmaya başlamışlardır bile sen boşuna stres yaparken

Ben adetle ilaçlara başladım ya direk göğüs hassaiyeti başladı onu saymiyorum zaten 15 gündür şişik geziyorum benim tüm belirtiler ilaç kaynaklı şuan intihar eder gibi avuç avuç ilaç içiyorum estofem 5 ağız 1 vajina
Climara fort bant 48 ara ile devam
Coraspin 1
İmom + decavit
Progestan fitil 2 şer 3 kere
Prednol + monodoks bu gün eklendi

Maşallah canım süper kalite bı de. Benimkiler 4ab ve 3ab. Bak aa bile değildi benimki. Onlar şimdi tutunmaya başlamışlardır bile sen boşuna stres yaparken
Ya transfer öncesi embriyolarimi gördüm niye resmini çekmedim o an stres heyecan korku hiç aklıma gelmedi gözümü kapatıp hayal ediyorum onları nasıl tatlılar eşim daha bebek olmadı onlar diyor olucaklar tabi anne dediler ordan bana diyorum gülüyor üstüme

Kafan rahat olsun. Tutacağı varsa hiç ilaç icmesen de, bir sürü ilaç içsen de tutunacak inşallah. Hep oturun yatın diyorlar evet tabiki dinlenecegiz ağır iş yapmak yok ama ben 5 saat yol gittim transfer sonrası gün. Sarsıntıları sen düşün artıkbuna rağmen nasip oldu inşallah sağlıkla ilerler. Yani demem o ki belirti arama kendinde ben

Ay hava atmak gibi olmasın ama hastane bana ultrason görüntüsü vermişti. Çok fotojenik oluyorlarrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…