2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kafan rahat olsun. Tutacağı varsa hiç ilaç icmesen de, bir sürü ilaç içsen de tutunacak inşallah. Hep oturun yatın diyorlar evet tabiki dinlenecegiz ağır iş yapmak yok ama ben 5 saat yol gittim transfer sonrası gün. Sarsıntıları sen düşün artık☺️buna rağmen nasip oldu inşallah sağlıkla ilerler. Yani demem o ki belirti arama kendinde ben
Yok kız aramıyorum hepsi ilaç kaynaklı biliyorum bende yılların hamilelik tecrubesi var en önemlisi sağlıklı olması biz dönmek istemedik İstanbul'da oldum bursa da yaşıyorum eşim yola cikmayalim dedi otelde takılıyorum

Ya transfer öncesi embriyolarimi gördüm niye resmini çekmedim o an stres heyecan korku hiç aklıma gelmedi gözümü kapatıp hayal ediyorum onları nasıl tatlılar eşim daha bebek olmadı onlar diyor olucaklar tabi anne dediler ordan bana diyorum gülüyor üstüme 😍😍
Hastane sana transfer anının görüntüsünü vermedi mi canım. Bana hem mikroskop görüntüsünü hem rahim icindeki görüntüsünü verdiler

Canım ya benim cuma günü 7.5 mm di rahim bu gün transfer öncesi bakıldı keşke sormaz olaydım nar suyu kabak çekirdeği her gün kullandım bu gün 7.6 mm di nasıl ilerlemez ya estofem 4 ağız 1 vajinal climara fort bant kullandım yanılma olabilir mi transferim oldu bebislerimi gördüm minicik yumuslarım şuan otelde dinleniyorum hiç birşey hissetmiyorum 😔😔
Canım 7.5 üzeri sorun olmaz inşallah.
Bebeğin sana tutunur inşallah.
Neden otelde kalıyorsun başka şehirde mi oldu tedavin ?

Hastane sana transfer anının görüntüsünü vermedi mi canım. Bana hem mikroskop görüntüsünü hem rahim icindeki görüntüsünü verdiler
Ayyy şaka bana niye vermediler ya gösterdiler bunada şükür ilk transferimde ne gördüm ne verdiler düşük kalitede olduğu içindi heralde bilemiyorum verseydiler süper olurdu albüm yapmak istiyorum

Bende şehir dışında bir hastanede başladım. Transferden sonra bende kalacağım.
İlgilenen hemsiremiz isterseniz gidebilirsiniz evinize dedi biz kalmak istedik önceden ayarlamistik oteli yaa keşke rahim içini gorebilsek ne yapıyorlar acaba kız ben inşallah tutarsa 9 ay nasıl sabrederim gerçi hareketlerini hissedince ye kadar zaman geçmez hissedince onlarla oynarım izlerim zaman daha çabuk geçer diye düşünüyorum

İlk gün kalmak bence iyi oluyor . Bizim hastanede bir gece kalma hakkimiz vardı çok rahattı kalmak iyi gelmişti ☺️
Ayyy ne güzel.
Bizde opu saat 10 da oldu. Hocanın o gün operasyonları vardı, 14 te yanımıza gelebildi. O zaman öğle yemeği bile vermediler odaya, günü birlik yatış yapıldı diye 🥴
Kahvaltı da yapmadan gitmiştik operasyina giricem diye, olduk açlıktan

İlgilenen hemsiremiz isterseniz gidebilirsiniz evinize dedi biz kalmak istedik önceden ayarlamistik oteli yaa keşke rahim içini gorebilsek ne yapıyorlar acaba kız ben inşallah tutarsa 9 ay nasıl sabrederim gerçi hareketlerini hissedince ye kadar zaman geçmez hissedince onlarla oynarım izlerim zaman daha çabuk geçer diye düşünüyorum
Zaman su gibi geçer inşallah canım.
Hazirlik heyecanı başlar o zaman da :emir_bebek:

Ayyy ne güzel.
Bizde opu saat 10 da oldu. Hocanın o gün operasyonları vardı, 14 te yanımıza gelebildi. O zaman öğle yemeği bile vermediler odaya, günü birlik yatış yapıldı diye 🥴
Kahvaltı da yapmadan gitmiştik operasyina giricem diye, olduk açlıktan
Aa iyi olmamış bu gidecegin hastane umarım farklıdır. Bana transferden üç saat sonra yemek getirdiler yetmedi akşam yemeği de verdiler eşime de. Sabah da güzel bir kahvaltı verdiler.memnun ayrildik biz hastaneden.

Aa iyi olmamış bu gidecegin hastane umarım farklıdır. Bana transferden üç saat sonra yemek getirdiler yetmedi akşam yemeği de verdiler eşime de. Sabah da güzel bir kahvaltı verdiler.memnun ayrildik biz hastaneden.
Bu hizmet için sağlık sigortanızmı var tüp bebek için anlaştığınız paketin içersindemi 🤔

Bu hizmet için sağlık sigortanızmı var tüp bebek için anlaştığınız paketin içersindemi 🤔
Yok canım biz sadece tüp bebek ücreti ödedik. İl dışı oldugumuz için 1 gece yatış hakkımız vardı kullandik bizde. Doktor da iki sefer durumumu sormak için odaya geldi

X