2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Teşekkür ederimm darısı sizlere inşallah 🤲🏻❤️🥰
hayırlı olsun canım bugun kacıncı gunundesin
Teşekkür ederim canım bugün 8.gun 5 Mart'ta transfer olmuştum
Hayırlıı olsunnnn Cok sevındımmm♥️♥️
Darısı sizlere inşallah sağolasın canım ❤️❤️
Kız 8. Gun vermısın bende cumartesı verıcem 9. Gun oluyor🫶😊 Aceba benım ne cıkacakkkk
Idrarda poztif gormusmuydn
Kuzum ben pazar akşamı çizgi gördüm yani 5. günün sonunda inanmadım baska markayla da yaptım sonraki gun. sonra doktor onaylı erken kan verdim Allah sizlere de çift çizgi görmeyi, sağlıkla ilerlemesini nasip etsin inşallah

kızla estrofemi saati saatine uymak önemliymiş aslında biliyorum hem hemşire söylemişti hemde verdikleri çizelge yazıyordu ama herzamanki saatine uymazsan farklı saatler de kullanırlar cizgilerde dalgalanam oluyormuş galiba öyle biyerde okumuştum bilgisi olan varmı ben bazen yarım saat falan geç aldığım oldu :KK43:
Benim doktorum prof, saatine takilma dedi bana. Ornegin sabah 10 da aldin, sonra oglen 2 de ve aksam 5 te 6 da aldin. Hicbirsey olmaz, onemli olan o gun 3 e makul bir sekilde tamamlaman dedi.

Kuzum ben pazar akşamı çizgi gördüm yani 5. günün sonunda inanmadım baska markayla da yaptım sonraki gun. sonra doktor onaylı erken kan verdim Allah sizlere de çift çizgi görmeyi, sağlıkla ilerlemesini nasip etsin inşallah
Cok tebrik ederim, ins katlana katlana artar. :-)

Merhaba, ben de dün transfer oldum Aret Kamarda 🙈 inşallah hepimizin istediği gibi olur sonuçlar. Benim ilacımı arttırmıştı kalınlık artsın diye
Merhaba arkadaslar , hepimizin tedavisi hayırlı sağlıklı sıhhatli evlatlarımızla taçlansın inşallah 🙏🏻 Ben de Aret hoca da 6 aydır tedavi görüyorum.Havuz yöntemiyle 4 embriyom oluştu şükür fakat şuan endonun yeteri kalınlığa ulaşması icin çabalıyoruz. Var mı benim gibi benzer durumu olan arkadaşlar destek olalım birbirimize 🥰

Merhaba, ben de dün transfer oldum Aret Kamarda 🙈 inşallah hepimizin istediği gibi olur sonuçlar. Benim ilacımı arttırmıştı kalınlık artsın diye
İnşallah🙏🏻 Test günü pozitifi görmenizi içtenlikle diliyorum💗 kaç mm den artış oldu ? Ve kaç ile yaptı hoca transferinizi ? Birde ilaç hangisiydi ?

Daha önce verdiğim kan sonuçlarına baktılar ve hemen gonal-f kullanmaya başladım. Aynı gün kan verdim bütün değerlerim yine normal çıktı. İnsülin sonucu çıkana kadar iğnelere devam ettim ve ediyorum da. Yani tedaviye başlanmıştı.
Sağlık ocağı bakıyor mu şekere bilginiz varmı sağolun

Aminnn inşaAllahhh ♥️♥️
5. Gun yaptıgın silikmi cıktı canım koyumuydu

Kız senin adını etiket yapamadım bir türlü benide listeye ekle okadar hamile kaldım düşük yaptım hiç listeye yazdirmadim kendimi umudum yoktu bu sefer içimde bir heycan olucak gibi benide ekle bebislerimle 😁
Yaş 32
2. Tüp bebek
5. Gün 2 adet embriyo
Transfer tarihi 13.03
Başka ne yazsam ki
Herkese bol bol pozitiflik mutluluk b
Bebek bezi
Bebek kusmugu
Bol uykusuz geceler
Minik eller
Şapşal bakışlar diliyorum
Azıcık güldürmek istedim sizi pozitif düşünelim pozitif olsun 💃💃💃💃
Ben de bugün transfer oldumm inşallah güzel sonuçlar alırız heyecanla bekliyorum 🥹🥰

X