2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Teşekkür ederimm darısı sizlere inşallah
hayırlı olsun canım bugun kacıncı gunundesin
Teşekkür ederim canım bugün 8.gun 5 Mart'ta transfer olmuştum
Hayırlıı olsunnnn Cok sevındımmm
Darısı sizlere inşallah sağolasın canım
Kız 8. Gun vermısın bende cumartesı verıcem 9. Gun oluyor Aceba benım ne cıkacakkkk
Idrarda poztif gormusmuydn
Kuzum ben pazar akşamı çizgi gördüm yani 5. günün sonunda inanmadım baska markayla da yaptım sonraki gun. sonra doktor onaylı erken kan verdim Allah sizlere de çift çizgi görmeyi, sağlıkla ilerlemesini nasip etsin inşallah

Benim doktorum prof, saatine takilma dedi bana. Ornegin sabah 10 da aldin, sonra oglen 2 de ve aksam 5 te 6 da aldin. Hicbirsey olmaz, onemli olan o gun 3 e makul bir sekilde tamamlaman dedi.

Cok tebrik ederim, ins katlana katlana artar.

Merhaba, ben de dün transfer oldum Aret Kamarda inşallah hepimizin istediği gibi olur sonuçlar. Benim ilacımı arttırmıştı kalınlık artsın diye

Merhaba, ben de dün transfer oldum Aret Kamarda inşallah hepimizin istediği gibi olur sonuçlar. Benim ilacımı arttırmıştı kalınlık artsın diye
İnşallah Test günü pozitifi görmenizi içtenlikle diliyorum kaç mm den artış oldu ? Ve kaç ile yaptı hoca transferinizi ? Birde ilaç hangisiydi ?

Sağlık ocağı bakıyor mu şekere bilginiz varmı sağolun

Aminnn inşaAllahhh
5. Gun yaptıgın silikmi cıktı canım koyumuydu

Ben de bugün transfer oldumm inşallah güzel sonuçlar alırız heyecanla bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…