2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Bence de arada çıksın canım evimdekilerden hiç ses çıkmıyor. Üst kattan sürekli süpürme sesi geliyor
Robot supurgen hangi marka model kuzum sesi o kadar az mi bende simdi trendyolda favorilerime ekliyorum mantikli gelenleri esime dedim aksam trendyol favorilerimden secersin hediyemi diye bide yer silmesi olsun mu sence yoksa supursun yeter mi ?

Kuzum ben senin yerinde olsam temizlikçi için birde süpürge almam eşin yapsın kabloluyla şimdilik sonrada haftada 1 defa yapılsa yeter zaten robot süpürgede var

Beni buna geçirdi canım, yükselmiyor diye. Bunun sabah aç karnına alacağız dimi.
Kuzum bende gyno kullanıyorum ama sabah içemiyorum bulantımı çok tetikliyor sabah aç karnına su içmek ama senin öyle bir sıkıntın yoksa doktorum sabah kahvaltısından en az yarım saat önce iç dedi

Robot supurgen hangi marka model kuzum sesi o kadar az mi bende simdi trendyolda favorilerime ekliyorum mantikli gelenleri esime dedim aksam trendyol favorilerimden secersin hediyemi diye bide yer silmesi olsun mu sence yoksa supursun yeter mi ?
Bence kesinlikle olsun silme kuzum. Çok parite oluyor. Benim yeni değil kuzum ama 2020 de almıştım. Viomi v3. Çok araştırarak almıştım çok da memnunum

Anladım canım ben de sırf gelmek isteyenlere tarih verip lohusalık döneminde rahat olmak için yapmak istiyorum ne yalan söyleyeyim
O kadar iyi yapıyosun ki keske hic gerek kalmasa da insanlarimiz oyle yeni dogum yapmis gidim demese daha 2.gun gidiyorlar hic anneyi bebeyi dusunmeden Allahtan bizim aile cok az oyle dayi teyze hala bağı çok yok bana gelen bir elin parmagini gecmez onlarida cok seviyorum gelsinler nazim gecer

Kuzum ben senin yerinde olsam temizlikçi için birde süpürge almam eşin yapsın kabloluyla şimdilik sonrada haftada 1 defa yapılsa yeter zaten robot süpürgede var
Kuzum eşimin yaptığı içime sinmiyor. Bir de çamaşır suyuna dokunmaz. Ben illa banyolar vs çamaşır sulansın istiyorum. Kendim yapıyorum ara ara ama zorluyor beni. Bir de eşim çok yavaş bana darlanma geliyor

Mantıklı canım dediğin gibi yemek yapmak seni sadece yorar yardım edecek yoksa ben şahsen kv huyunu bildiğim için elini bile sürmez yemek temizlik o yüzden mevlid yapmayacağım zaten akrabalarımızla aynı şehirde değiliz hepsi uzaklarda çekirdek aileler burada onlara da gerek yok zaten kv annemler falan arkadaşlarım da öyle mevlid olsun gelelim gibi insanlar değil hastane de süslemeyeceğim sadece hediyelik yakınlarıma vermek için bi hatıra bize de kalsın diye heves tamamen

Ayy bu erkekler neden çamaşır suyuna dokunmuyor benimkide aynı yıkasa da elinden o çamaşır suyu çıkmıyormuş saçlarına dokunur saçı kaşı dökülürmüş bir ton laf bulaşık deterjanına yeni alıştı düşün 5 ay sonunda deterjanalyıp diziyor makinaya sağolsun ona da şükür

Kuzum bende gyno kullanıyorum ama sabah içemiyorum bulantımı çok tetikliyor sabah aç karnına su içmek ama senin öyle bir sıkıntın yoksa doktorum sabah kahvaltısından en az yarım saat önce iç dedi
Canım banada kahvaltıdan yarım saat sonra dedi, peki şimdi nasıl alıyorsun, ya benimde midemi tetiklerse çok korkuyorum mide bulantısından. Çok geçtim mide bulantısından

Anladım canım ben de sırf gelmek isteyenlere tarih verip lohusalık döneminde rahat olmak için yapmak istiyorum ne yalan söyleyeyim
Canım iki gündür yazamıyorum. Geçen aklımdan geçti şimdi görünce hemen yazayım dedim. Nasılsın bebiş nasıl iyi misin ?

Canım banada kahvaltıdan yarım saat sonra dedi, peki şimdi nasıl alıyorsun, ya benimde midemi tetiklerse çok korkuyorum mide bulantısından. Çok geçtim mide bulantısından
Biliyorum ya bizim mide bulantılarından çektiklerimiz zaten şöyle korkma aç karnına içmediğim sürece beni çok bulandırmıyor kahvaltıdan 1 saat sonra falan içiyor hatta o gün midem kötüyse gece yatmadan içiyorum kuzum arkasından da mandalina portakal bir şey yiyorum C vitamini emilimi artırıyor dedikleri için, gün içinde bir dene en kötü gece içersin uyumadan hemen evvel

Ay bilmiyorum ya deli ediyo beni orda var mı burada var mı. Ona kalsa sabun yeter

Kuzum ben banyoyu demedimki temizlesinbir tek evin süpürmesine yardım etsinbende temizlikçi tutucam ama süpürmesi benim için önemli diğil camlar dolablar yerler silinsin o hep aklımda

Canım iki gündür yazamıyorum. Geçen aklımdan geçti şimdi görünce hemen yazayım dedim. Nasılsın bebiş nasıl iyi misin ?
Ruhsal olarak pek iyi değilim canım her gün anlık yükselen tansiyon sorunu yaşıyorum ama doktor ilaç vermiyor tahlillerde bir sıkıntı olmadığı için. Bebiş iyi kilosu boyu poşu maşallah sıkıntısı yok şu an benim durumumdan etkilenmiyor tek sıkıntı plasentasında boşluklar var o da tansiyondan kaynaklıymış ama çocuğu etkilemediği için şu an sadece bekliyoruz. Öyle işte benim durumlar, sen nasılsın bebiş nasıl

Kuzum ben banyoyu demedimki temizlesinbir tek evin süpürmesine yardım etsinbende temizlikçi tutucam ama süpürmesi benim için önemli diğil camlar dolablar yerler silinsin o hep aklımda
Kuzum işte temizlikçiye her yeri yaptırırsın. Eşim az çok yapıyor tabi ama memnun değilim

Senin de mantıklı canım ben hevesimi mevlid için yapacağım için yaptırmıyorum yoksa senin gibi durumum olsa ben de senin gibi yapardım benim aslında annem yapar yemekleri ama ben kıyamıyorum diğer taraf oh mis oturacak bir yardım edelim modu dahi olmayacak çok iyi tanıyorum hamileyim eşimin ailesiyle aynı şehirdeyiz o kadar riskim oldu hep yatıyorum bir kez kapımı tıklayıp işimi yapmadılar annem her hafta 3 saat yol gelip temizliğimi yemeklerimi yapıyor. O kadar sinirliyim ki bu aralar. O yüzden mevlid zamanı yemek şirketiyle anlaşacağım onlar otururken annemin hizmetçi gibi dönmesini istemiyorum hanım gibi oturtup onlara misafirin hizmetini yaptıracağım. Çok doluyum çok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…