2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Maşallah diyelim kuzum. Elektrikli ürünler hep şans işi ya. 2500 e buldum hb de kuzum en uygun o şuan
Kuzum napiosun nasılsın? sana şey sorcam ya ben önceki gün kontrole gittim doktor bebek baya kilolu dedi şeker olabilir büyük ihtimalle dedi.şeker yüklemesi yaptık şeker çıkmadı çok şükür doktor tosuncuk dedi seninkinin kilosu kaç bana en yakın sensin bir sorayim dedim birşey yediğimde yok bu ara yediğim sabah kahvaltısı akşam çorba öğlen de kuruyemişli kayısılı sütlü mısır gevreği

Teraziler candır canım anahtarlıkta düşünebilirsin hiç baktın mı model bilmiyorum ama makrome tarzı seviyorsan olabilir ya da epoksiden çok güzel yapıyorlar
Yok ya ben anahtarlıkta sevemiyorum bi turlu evde 2 tane var oyle dagitilan hic kullanmadım benim kullanmadigimi baskasida kullanmaz gozuyle bakiyorum ben

İyi olmaya çalışıyorum kuzum. Sen nasılsın? Kuzum benim ki çok zayıf o yüzden beni baz alma ben de zoraki yiyorum hala arada kusuyorum. 25+5 de 630 gr dı kuzum

Yok ya ben anahtarlıkta sevemiyorum bi turlu evde 2 tane var oyle dagitilan hic kullanmadım benim kullanmadigimi baskasida kullanmaz gozuyle bakiyorum ben
Ahahhah zaten çevrenizi az çok tanırsınız kim ne ister neyi daha uzun süre elinde tutar ona göre tercih yap canım benim ve eşimin çevresi magnet aşığı özellikle kv o yüzden magnet olur büyük ihtimal

Yok ben kılıyorum da 2 rekat kılana kadar 15 dakika geçiyor oturarak kıl diyor eşim ama yapabiliyorken yapmak günah olur mu diye tereddüt ediyorum oturarak mi kılsam artık bende
Canım ben ilk lekelenmemi gördüğüm günden oturarak kılıyorum 2 düşükten sonra riske atmak istemedim umut ediyorum Allah kabul eder

Evet kuzum mecbur kadın alacağım. Biz çok uzaktayız akraba vs yok yakınımızda. Gelen kadınlar da uçuk fiyatlara geliyor ama mecbur yani napim
Evet uzakta olduğunu hatırlıyorum o yüzden dedim canım evet evet uçtu fiyatlar maalesef benim hamilelik öncesinde 600dü burada günlüğü yazın asgari ücret arttı en az 1500 demeye başladılar. İnşallah oralarda daha uygundur. 2-3 ay idare etse seni yeterli. Velilerinle nasılsın bilmiyorum ama aralarında yapanlar varsa onlar çok uyguna geliyorlar genelde

Kuzum benim okulum yatılı. Veliler uzak o yüzden. Köyden vs geliyorlar çocuklar.

Mevlid yaptiracaksan bencede hic gerek yok benim evim müsait olmadığı için mevlid yaptırmayacağım arkadaşıma okutacağım yeter Allahım kabul etsin insallah

Ben şu sıralar sadece çikolata dağıtmayı düşünüyorum ama belli de olmaz. Zaten doğum yapana hediye getirilir. Biz mi vercez bi de
Ya evet yaaa kim cikartti bu hediyelik dagitmayi ama ilk ve zor bulunan bi gebelik oldugu icin hersey olsun guzel olsun istiyo insan sonra icimde kalmasin

Aynen oyle kuzum bende bugun saydim verecegim kisi 10 kisi hadi 10 da fazladan yaptirsam 20 tane rahat yeter

Mevlid yaptiracaksan bencede hic gerek yok benim evim müsait olmadığı için mevlid yaptırmayacağım arkadaşıma okutacağım yeter Allahım kabul etsin insallah
Anladım canım ben de sırf gelmek isteyenlere tarih verip lohusalık döneminde rahat olmak için yapmak istiyorum ne yalan söyleyeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…