2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Erkek bebek anneleri bebeğinizin ismini buldunuz mu bizim halen kafamız karışık. Kız bebek annelerimde erkek olsaydı ne koyacaktınız 😏
İsim konusunda hiç zorlanmadım erkek olduğunu öğrendiğim gün bakıyordum 2 3 isimden sonra Eymen ismini gördüm Uğurlu bereketli dürüst anlamı 😍 tüp bebek yapacagimiz ay kendisi uğuruyla geldi 1 ay sonra babası devlet işine geçti bereket getirdi dedim bu isimden baskası yakısmaz ogluma 😁😁

İsim konusunda hiç zorlanmadım erkek olduğunu öğrendiğim gün bakıyordum 2 3 isimden sonra Eymen ismini gördüm Uğurlu bereketli dürüst anlamı 😍 tüp bebek yapacagimiz ay kendisi uğuruyla geldi 1 ay sonra babası devlet işine geçti bereket getirdi dedim bu isimden baskası yakısmaz ogluma 😁😁
Cidden maşallah bereketiyle uğuruyla gelmiş 🧿🧿😍😍

Çekim gücü iyi miymiş? Benim de almam lazım yakın zamanda artık bunlardan
Ben genelde herşeyi trendyoldan alıyorum yorumlara bakıp herkes memnun kaldıklarını çekiminde iyi olduklarını yazmışlar.. benimde ne olur ne olmaz diye daha doğru düzgün bişey alamadım artık alayım diyorum bir çok şeyi kız kardeşim verecek 10 aylık bebeği onunda kız.. tabi yine özel kullanımı olan vs şeyleri alıcam beşik, bebek arabası vs herşeyden almak istiyorum genel mantığım itiyacı karşılaşın hem iyi olsun hem uygun.. instragramda çok bilgi karışıklığı var geçende ilk günlerde süt sağma makinasını kullanmayın sora vücut ihtiyaçtan fazla süt üretimine başlıyor diyordu bir hemşire.. E ilk günlerde özellikle erken doğum da olursa süt gelmiyor yada bebek ememiyor kesinlikle ihtiyaç oluyor bence..

Kızlar ya 25. Haftama gireceğim ama iki üç gündür midem fena bir şeyler yedikten sonra çok rahatsız oluyorum geri geliyor sanki midemden bi yanma bi kötü tat hissi normal mi artık hu haftalarda napmak lazım?

Erkek bebek anneleri bebeğinizin ismini buldunuz mu bizim halen kafamız karışık. Kız bebek annelerimde erkek olsaydı ne koyacaktınız 😏
Bulamıyoruz hala eski isim olsun Kuran'da geçsin anlamli olsun içimize sinsin istiyoruz başta Yavuz Selim dedik sonra Yiğit Ömer istedim ben şimdi aklımız Yiğit Hamza da 😬

Bende losyon kullanıcam canım bebek biraz büyüdüğünde kullanabilirsiniz diyordu izlediğim videoda
Bende aynen zaten o zamana kadar hep kontrollere gidicez doktor ne zaman dese yağa geçiş yaparım..o zaman bize daha kolay olucak ürün seçmeye

İsim gerçekten insan karar vermiyor ben erkek olsa Kerim, Umut, Cihan, Egemen falan düşünüyordum. Kuzenim Eymen koydu.. ben de kız isimde karar veremedim hem anlamı güzel olsun diyorum hem söylenişi kolay güzel olsun hem eski olmasın hem yeni olsun ama çok da herkesin koyduğu her 3 isimden biri olmasın istiyorum.. Aymira, Aymina, Ayliz, Beliz, Beril, İdil, Liya, Neva, Nehir, Bahar, Sedef, Ela, Belinay bunlar arasındayım sizce? eşimde kolay beyenmiyor artık bazı şeyleri isimli almak istiyorum erken doğum riskine karşılık alamıyorum karar vermediğimiz için..

Yağ doktorlar izin vermiyorlamış bende istedim yağ almayı ondan losyon dedim alıcam🤔
Ay o kadarına hiç bakmadım ama losyonunda yağdan iyi olduğunu düşünmüyorum 🤷🏻‍♀️ eskiden aktarda çalıştım bebeklerin cildine uygun yağlar var bence onlar daha doğal tabi herkes kendi karar versin 😁😍

Ay o kadarına hiç bakmadım ama losyonunda yağdan iyi olduğunu düşünmüyorum 🤷🏻‍♀️ eskiden aktarda çalıştım bebeklerin cildine uygun yağlar var bence onlar daha doğal tabi herkes kendi karar versin 😁😍
Bende anne hiç olmadığım için şimdilik karşıma yorumlar çıkınca öyle karar veriyorum bazen instaqramda doktorlar konuşunca izliyorum🤭☺️

X