Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    118
hareket hissetmeyen anneler bende de 21 e kadar tık yoktu psikolojim bozulmuştu. 21 den sonra asla durmuyor cok belirgin hareketlerini hissediyorum artık. yapıdan yapıya degişiyor en fazla 1 -2 haftaya hissedeceksiniz 🌸🩷

hareket hissetmeyen anneler bende de 21 e kadar tık yoktu psikolojim bozulmuştu. 21 den sonra asla durmuyor cok belirgin hareketlerini hissediyorum artık. yapıdan yapıya degişiyor en fazla 1 -2 haftaya hissedeceksiniz 🌸🩷
Ben hissedemedim cnm 19 a girdim

Yarın tatlı ekşi tuzlu acı hepsinden ye hangisini seviyorsa artık 😀😀 nazlı bu çok nazlı bir kız 🥰 bence tabi
İrmakkkkkk nerdesin kız
Hani hatirladin mi bebek hareketi plesanta konumu konuştuk geçen hafta Dr hani yanındakine birşeyler söylüyor oda yazıyor
Dün gece 3 de aklıma geldi plesanta anterior gibi birşey söyledi

Kız benim bebislerin plesantasi asagidaydi ya Dr zamanla yukarı çıkar demişti netten araştırdım bu ön duvarda demekmiş kız yukarı çıktı da bula bula gobegimin orayı mi buldu yoksa ben bundan mi hala hissedemedim hareketleri haftaya kesin sorucam gece aklıma geldi uykuda tutmadı

İrmakkkkkk nerdesin kız
Hani hatirladin mi bebek hareketi plesanta konumu konuştuk geçen hafta Dr hani yanındakine birşeyler söylüyor oda yazıyor

Kız benim bebislerin plesantasi asagidaydi ya Dr zamanla yukarı çıkar demişti netten araştırdım bu ön duvarda demekmiş kız yukarı çıktı da bula bula gobegimin orayı mi buldu yoksa ben bundan mi hala hissedemedim hareketleri haftaya kesin sorucam gece aklıma geldi uykuda tutmadı
Böyle sorular genelde ya yedekte gelir yada uykuda gelir benim aklıma da

Bende aklıma şimdi benim karnım altta büyüyor aşağıda benekte aşağıda dedi doktor sağlık ocağında ki hemen vajinanın üstünde diye niye benimki öyle
Bir arkadaşımın da herşeyi yolunda giderken bi anda lavaboysa eline su kesesi gelmiş serklaj olmuş normalde hiç sıkıntı yokmuş şu an bunları taktım kafama eşim diyor hasta olacaksın bu gidişle 😀
Aman napim elimde değil

Bende aklıma şimdi benim karnım altta büyüyor aşağıda benekte aşağıda dedi doktor sağlık ocağında ki hemen vajinanın üstünde diye niye benimki öyle
Bir arkadaşımın da herşeyi yolunda giderken bi anda lavaboysa eline su kesesi gelmiş serklaj olmuş normalde hiç sıkıntı yokmuş şu an bunları taktım kafama eşim diyor hasta olacaksın bu gidişle 😀
Aman napim elimde değil
Dr senin serviks uzunluğunu olcmuyor mu canım mutlaka olcuyordur serklaj olmak için uzunlugun kısa olması gerekiyor illa kafamıza birşey takicaz ahhhh keşke gobusumuzde pencere olsa açıp baksak ne yapıyorlar içimizde rahat olurdu deme 🤣🤣

Valla benim her şeyim olay düşük yaptım bu kanamalı derken geldik bu haftaya bir ara orta risk dediler her gün bir şey sonuç olarak iyi gidiyor galiba artık korkuyorum özellikle detaylı ultrason da ama her hafta gidiyorum devlet özel bir şey olsa çıkardı diye düşünüyorum özelde 15.haftada her şeye baktı devlet pazartesi normal dedi
Aynı şeyleri bende yaşadım anlayabiliyorum canım. Bak şuan gebe okuluna geliyorum pilates hareketleri felan yaptırılıyor ebe bana yaptırmıyor sen dur ne olur ne olmaz diye. Bedenimize ve bebeğimize güvenmemiz gerekiyor. Allah'ın izniyle hayırla kucağımıza alalım 😍

Aynı şeyleri bende yaşadım anlayabiliyorum canım. Bak şuan gebe okuluna geliyorum pilates hareketleri felan yaptırılıyor ebe bana yaptırmıyor sen dur ne olur ne olmaz diye. Bedenimize ve bebeğimize güvenmemiz gerekiyor. Allah'ın izniyle hayırla kucağımıza alalım 😍
Valla ben 8 5 çalışıyorum elhamdülillah bir sorun yok Rabbim sağ salim kucağımza almayı nasip etsin inşallah 🤗👶🤲❤️

Dr senin serviks uzunluğunu olcmuyor mu canım mutlaka olcuyordur serklaj olmak için uzunlugun kısa olması gerekiyor illa kafamıza birşey takicaz ahhhh keşke gobusumuzde pencere olsa açıp baksak ne yapıyorlar içimizde rahat olurdu deme 🤣🤣
Yaa ölçüyor o bana herşey gayet yolunda diyor evin ortalama boyu kaç dedi geçen 180 dedik zere diyor ayakları sığmamış aşağı sallamış falan diye takıldı bize 😀ama bu başına gelen arkadaşımın da herşey gayet yolundaydı bi anda olmuş işte annelik iç güdüsü ahh annelik annem anne olunca anlarsın derdi o evredeyiz tam olarak 😀

ahhh nazlı çiçeğimmm ya gösterecek inşallah
Yaa bugün bitane hamile arkadaşım var 12. Haftası o öğrendi cinsiyeti bana takılıyor artık ben daha tecrübeliyim diye 😀diyorum bak seni yarın görmeye gelcem uyanık ol olur mu kendini göster karnımda bu kadar muhabbet ediyoruz adınla hitap edeyim sonra kendi kendime gülüyorum 😀😀😀

İrmakkkkkk nerdesin kız

Hatırladım kız evetttt sende hoşgeldin hazır ol bulanık fotolara 😀😀 aynen şükür aşağıdan yukarı çıkmış ama gizemli bebekler gele gele öne gelmiş 😀 doktor bana 25. Haftaya kadar hissedemeyebilirsin plesanta konumundan demişti . Sende çok hissetmeyi bekleme bende hala tık yok😀😀😀

Aman napim elimde değil
Hiç takma eğer sıkıntılı yerde olsaydı şimdiye doktorun çoktan söyler önlemini alırdı . Aşağıda olunca çoğunlukla yukarı çıkıyor plesanta ama takip ediyorlar çıktı mı diye. Plesanta önde arkada üste sağda solda her yere yerleşebiliyor hepsi çok normal . Tek sıkıntı rahim kanalına çokkk yakın yerleşmesi. Öyle bşr durum olsa elli kere doktorun bilgi verir çünkü dikkat etmen gerekiyor. Sen şimdi cinsiyete odaklan durduk yere canını sıkma kızzzzz😀😀

X