Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    118
Aynen canım herkes öyle diyor o patlama hissi yarın kontrolüm var biliyorsunuz hala bir cinsiyet öğrenemediğim için 😀😀😀sağlık ocağında doktor bak geziyor diyor ama ultrasona gelince sabit asla kıpırdamıyor çocuk izlenmeyi sevmiyor yaa 😀😀😀bende o yüzden hareket hissetmemeyi takmıyorum ama yarın ona bütün kozlarımı oynayacağım 😂😂😂
hahahaha yarınnnn belli olur inşallah baby

2 -3 gun geriden sorun olacagini sanmiyorum benim bir hafta geriden geliyor.

Yani aslinda beni de cok yiprattilar bu surecte cunku hicbir biligim yoktu. fakat zamanla ogrendigim ilk olcumlerde fl kisa cikarsa bir ton anlama gelebiliyor ve bu yuzden doktorlar da yok bisi diyemiyor. ben turkiye'de yasamadigim icin sizlerin olcumlerinizi merak etmistim cunku buraya gore iyice kisa kaliyorum ben. turkiye'deki ortalama en azindan daha saglikli olurdu diye dusunuyorum.

benim 16. haftada uc gundu 20'de tekrar gittigimde bir hafta olmustu canim. karnim cikti evet benim erken cikmisti zaten. genel anlamda ufak bir bebek bas ve bel cevresi vs orantili ama ufak iste. insallah sagliklidir minigim gercekten en ufak puruz bile insanin icine ates dusuruyor. :cry:
İnşallah hiçbir pürüz kalmayacak şekilde için rahatlar canım…sonuçta herkes aynı fabrikadan çıkmış gibi Doğurmayacak bunu düşün sağlıklı olsun herşeyi tam olsun da inşallah sağlıkla gelsin kuzu

Aynen canım herkes öyle diyor o patlama hissi yarın kontrolüm var biliyorsunuz hala bir cinsiyet öğrenemediğim için 😀😀😀sağlık ocağında doktor bak geziyor diyor ama ultrasona gelince sabit asla kıpırdamıyor çocuk izlenmeyi sevmiyor yaa 😀😀😀bende o yüzden hareket hissetmemeyi takmıyorum ama yarın ona bütün kozlarımı oynayacağım 😂😂😂
Yarın tatlı ekşi tuzlu acı hepsinden ye hangisini seviyorsa artık 😀😀 nazlı bu çok nazlı bir kız 🥰 bence tabi

Onu hatırlamıyorum ben 3 gün önce konuştuk onu dedim canım bana dr cinsiyet doğumda belli olur dedi ya 😅detaylıyı bekliyorum
O zaman da demiştin hatırlıyorum
Sağlıklı olsunlarda önmeli olan o
Bana doktor dün yüzde yüz alışveriş yap dediği artık emin oldum
Valla 18. Haftaya kadar arada erkek desede doktor 1 kere kız sanıyorduk

O zaman da demiştin hatırlıyorum
Sağlıklı olsunlarda önmeli olan o
Bana doktor dün yüzde yüz alışveriş yap dediği artık emin oldum
Valla 18. Haftaya kadar arada erkek desede doktor 1 kere kız sanıyorduk
Ay bilmiyorum aşko ben kız hissediyorum erkek çıkarsa da süper olur ne fark eder ki bana hiç yüzde yüz denmedi sadece büyük ihtimalle kız bekle diyip durdular 😅dr en son bacak arası boş ama kız dudağı da yok dedi tövbe estağfurullah ne o zaman 😅

2 -3 gun geriden sorun olacagini sanmiyorum benim bir hafta geriden geliyor.

Yani aslinda beni de cok yiprattilar bu surecte cunku hicbir biligim yoktu. fakat zamanla ogrendigim ilk olcumlerde fl kisa cikarsa bir ton anlama gelebiliyor ve bu yuzden doktorlar da yok bisi diyemiyor. ben turkiye'de yasamadigim icin sizlerin olcumlerinizi merak etmistim cunku buraya gore iyice kisa kaliyorum ben. turkiye'deki ortalama en azindan daha saglikli olurdu diye dusunuyorum.

benim 16. haftada uc gundu 20'de tekrar gittigimde bir hafta olmustu canim. karnim cikti evet benim erken cikmisti zaten. genel anlamda ufak bir bebek bas ve bel cevresi vs orantili ama ufak iste. insallah sagliklidir minigim gercekten en ufak puruz bile insanin icine ates dusuruyor. :cry:
Canm bence ölçümler çok takılma Allah’ın izniyle sıkıntı olmaz birde diğer ölçümlerim nasıl onlar da gerideyse zaten minyon olduğu içindir bebek

Ay bilmiyorum aşko ben kız hissediyorum erkek çıkarsa da süper olur ne fark eder ki bana hiç yüzde yüz denmedi sadece büyük ihtimalle kız bekle diyip durdular 😅dr en son bacak arası boş ama kız dudağı da yok dedi tövbe estağfurullah ne o zaman 😅
Oluyor bazen öyle yaa sabırla bekleyeceksin artık bazıları hiç doğuma kadar öğrenmek istemiyor bile

X