Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    118
Canım zaten toplanan bebek değilde rahim oluyo top gibi aslında ve sertlik dışardan da anlaşılıyor elleyincede. Çıkıntı oluyo. Herkes bir değil canım yakında hissedersin endişelenme. Bı de daha çok sırt üstü uzaninca ve gece hissediyorum ben bebeğin hareketlerini. Karnımı ovaliyorum hemen kimildanmaya basliyo
Peki komplemi oluyor canım yoksa sağ yada sol değişiyor mu o sertlik

Sağol canm öyle gerçekten hissediyorsun sevmek istiyorsun ama kızım mı oğlum mu diyim bilemiyorsun darısı sana inş bu kontrolde belli olur senin de
Canım gözün aydın en başta sağlıklı olmasına çok sevindim bana da dua et korkuyorum ister istemez 22 sinde benim detaylı. oğluşun hayırlı olsun sana demiştm seninki erkek benim kız diye ama bakalım öncelikle sağlıklı olsun o önemli değil ilk bebişim zaten 22 sinde her şey netleşecek gönlümden kız geçiyor alıştım bu fikre ama hiç fark etmez 🤲😊

Kızlar hareketleri nasıl hissediyorsunuz ben sanki içimde biri beni gıdıklıyor değiyor gibi hissediyorum ben mi sadece böyle enteresan hissediyorum 😅😅

Canım gözün aydın en başta sağlıklı olmasına çok sevindim bana da dua et korkuyorum ister istemez 22 sinde benim detaylı. oğluşun hayırlı olsun sana demiştm seninki erkek benim kız diye ama bakalım öncelikle sağlıklı olsun o önemli değil ilk bebişim zaten 22 sinde her şey netleşecek gönlümden kız geçiyor alıştım bu fikre ama hiç fark etmez 🤲😊
Yaa sendin değil mi bi ara ultrason fotoları atmıştık ilk haftalarda aynen erkek demiştin sağlıklı olsun da hiç fark etmiyor gerçekten

Bdp kafa çapı canım hc karın çevresi fl uyluk kemiği. Kötü birşey yok ölçümleri not etmiş sadece sen neden hemen modunu düşürdün ☺️
Valla benim her şeyim olay düşük yaptım bu kanamalı derken geldik bu haftaya bir ara orta risk dediler her gün bir şey sonuç olarak iyi gidiyor galiba artık korkuyorum özellikle detaylı ultrason da ama her hafta gidiyorum devlet özel bir şey olsa çıkardı diye düşünüyorum özelde 15.haftada her şeye baktı devlet pazartesi normal dedi

Canım teşekkür ederim bazıları 3 4 gün geri yazıyor bende ama en sonda normal range yazıyor
Bana bu kağıdı vermişti 20.haftada yavrum aynı şeyler yazıyor ne olduğunu sorduğumda ultrason ölçümleri demişti
IMG_20240705_083636.jpg

Kız ben 21. Haftadayım yarın 22 ye giriyorum hala tık yok bende hissetmiyorum kafaya takma . Ama o işte mısır patlaması gibi hissettiğin şey bebekmiş haberin olsun bu arada 😀😀
Aynen canım herkes öyle diyor o patlama hissi yarın kontrolüm var biliyorsunuz hala bir cinsiyet öğrenemediğim için 😀😀😀sağlık ocağında doktor bak geziyor diyor ama ultrasona gelince sabit asla kıpırdamıyor çocuk izlenmeyi sevmiyor yaa 😀😀😀bende o yüzden hareket hissetmemeyi takmıyorum ama yarın ona bütün kozlarımı oynayacağım 😂😂😂

Aynen canım herkes öyle diyor o patlama hissi yarın kontrolüm var biliyorsunuz hala bir cinsiyet öğrenemediğim için 😀😀😀sağlık ocağında doktor bak geziyor diyor ama ultrasona gelince sabit asla kıpırdamıyor çocuk izlenmeyi sevmiyor yaa 😀😀😀bende o yüzden hareket hissetmemeyi takmıyorum ama yarın ona bütün kozlarımı oynayacağım 😂😂😂
Seninki erkek mi acaba benimki de biz bakınca bir hareketler oynaşmalar😅😅

X