Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    42
Canım kendi doktoruna mutlaka git ve akıntını kontrol ettir. Kötü bir geçmişim var maalesef doktoruma her söylediğimde akıntı artması normal deyip konuyu kapatmıştı. Benim akıntım çamurdan açık renkliydi ve çok fazlaydı arada da ip gibi kan gelmişti. Maalesef kesede enfeksiyon gelişmiş birden suyum gelmişti. Bunu seni korkutmak için söylemiyorum ama bi ihmal olmasını istemem senin için. Mutlaka akıntını muayene etsin enfeksiyonun varsa hemen fitille toparlarsın Allahın izniyle
Kesedeki enfeksiyonu ultrasonla görebiliyorlar mı ksr bakma hiç bilgim olmadığından soruyorum.

Kesedeki enfeksiyonu ultrasonla görebiliyorlar mı ksr bakma hiç bilgim olmadığından soruyorum.
Sanırım görünmüyor çünkü kendi doktorum da göremedi enfeksiyon ilerleyince fakülte hastanesine gittim oradakiler de göremedi. Ama fakülte hastanesinde akıntımın anormal olduğunu söylediler direk. Kanımda da enfeksiyon çıkmasına rağmen kesede enfeksiyon olabileceğini hiç düşünmediler

Merhabalar kızlar, ben dün Ankara Gazi Üniversitesi hastanesine gittim muayene oldum şükür hersey yolunda Csamba günleri hafta atlıyorum fakat orda mak da 11+4 çıktım yani 4-5 gün ileri çıkardı mak
Kan tetkiklerimi verdim ve Nifty testi de orda yaptırdım 6.135 tl imiş. Bir tüp kan alıyorlar aç tok farketmiyor zaten mide bulantımdan bir dilim peynir ekmek ve haşlanmış yumurta yiyip gitmiştim
Umarım güzel sonuç alırım
Ankara’da olan varsa Nifty testi için gaziyi öneririm direk dekanlık içinde genetik bölümüne gidiliyor
Sonuç bir haftaya çıkar dedi
Ctesi de kendi doktoruma gideceğim
Gazi cinsiyet için baktı ama tahmin bile yürütmedi
Hepimiz sağlıkla kavuşalım inş
Mide bulantısı öğürme ve kusmalarım devam bu arada normalde bugün 11. Haftaya girmiş olmalıyım özeldeki Dr makinasına göre

Hiç biri olmuyor maalesef beli lastikli 2 pantolon aldım döndürüp döndürüp giyiyorum göbek belli olmasın diye salaş 3-4 tişört aldım

Kot giyemiyorum pantolonun beli sıkıyor sanki. Lastikli yeni aldım ben de sürekli aynı şeyi giyiyorum 🤣

Eteğe elbiseye geçtim ben eşofman bile rahatsız ediyor 2. Diye mi bilmiyorum karnım çok erken çıktı 🤷 göğsüm de şişti birde bende koltuk altında da süt kanalları var kol altım da şişti sütyenler acıtıyor hep

Hepimiz aynı durumdayız demek 😄😂♥️
Bende bi kaç rahat taytım var onları giyiyorum,
Kotlarımı raftan kaldırdım,
Yazlık zaten üstüme olacak hiç birşey yok,
Havalar biraz düzelse bizim burda,
Bol bol elbise alıp giyerim,
Şimdilik Cennet mahallesindeki pembe gibiyim bu aralar 😂

Sanırım görünmüyor çünkü kendi doktorum da göremedi enfeksiyon ilerleyince fakülte hastanesine gittim oradakiler de göremedi. Ama fakülte hastanesinde akıntımın anormal olduğunu söylediler direk. Kanımda da enfeksiyon çıkmasına rağmen kesede enfeksiyon olabileceğini hiç düşünmediler
O zman kan testini sık vermek lazım galiba. Akıntın nasıldı ki?? Benim de bir kaç gün hem yoğun kıvamlı hem sarı-yeşilşmsi gibiydi devamında da lekelenme görünce çok korkrtum acile gittim ama birşey demediler kese iyi diye.idrar testi verdim ama kan vermedim o zaman ona da bir baktırıyım.şşmdi normale döndü gerçi şükür 🙏

Merhabalar bende 10+6 günlük oldum bugün ama son 2 haftadır inanılmaz iştahım açıldı resmen doymak bilmiyorum özellik ile akşam saatinde bastırıyor açlık benim durumumda olanlar varmı

Kızlar gebeliğiniz başladığından beri hiç ultrasonda 3 gün geride çıktı mı bebeğiniz? Tecrübesi olan var mı doktorum ilerde toparlar dedi 9+6 olmalıydım 9+3 çıktı. Öğlenden beri kafama takıyorum açıkçası
Ben 8 haftalık diye gittim 6 haftalık çıktı sonra toparladı yakaladı haftasını. Döllenme zamanıyla alakalı bir durum kafaya takacak bişey değil. Hele 2 gün 3 gün :)

Bu arada ocakta yemeği unutmuşum bir anda koku gelince ani kalktm yatarken.yanlışlıkla kasığıma ağrı girdi çok fena.ama dinlenince geçti şükür sizce sıkıntılı bir durum olmuş mudur
Bende bazen sabah yataktan fırlıyorum unutup aynı şey oluyor geçiyor sonra . Hamile olduğumuzu sık sık hatırlamak lazım aslında 😀😀

Bu arada ocakta yemeği unutmuşum bir anda koku gelince ani kalktm yatarken.yanlışlıkla kasığıma ağrı girdi çok fena.ama dinlenince geçti şükür sizce sıkıntılı bir durum olmuş mudur
İlk hamilelikler çok tatlı yaa 🫠 olmamıştır korkma yapacağın hiçbir şey bebeğine zarar vermez. Hergün yataktan fırlayarak kalkıp 10 kiloluk bebeği taşıyorum karnımın üstünde şükür bişey olmuyo 😀

Kızlar günaydın 🌸 Ben tüp bebekle hamile kalanlardanım. Bugün 11+1 olduk🐣 Geçtiğimiz perşembe fetal dna için kan verdim. İnşallah sonucumuz temiz gelir 🙏🏻Aranızda fetal yaptıranlar vardır. Sizlerin sonucu kaç günde belli oldu? 🍀 Allah hepimize sağ salim evlatlarımıza kavuşmayı nasip etsin inşallah 🐣🍀

yok prgeston için konusmuştum folik asidi biliyorumda progestan ilacim bitti alsam mi almasam mi bilemedim
Ya bu Protestan olası düşük için verilen ilaç demiS bana da Duphaston verdi amaç aynıysa bana doktor 20. Haftaya kadar kullanılacak demişti.

Selam hanımlar. Benim akıntım hala devam ediyor. Sarı yeşil gibi bir renk ve koyu kıvamda. Sanırım enfeksiyon kaptım of 😣 endişelenmeye başladım acile gitmeyi düşünüyorum.
Sen git canım yeşile döndüyse enfeksiyondur başından daha da kötü olmadan tedaviye başla

Selam hanımlar ne var ne yok nasıl gidiyor hamilelik ? İlaca rağmen bulantılarım var e bide bir yer elması daha var evde çok giremiyorum buralara 🫤
Günaydın günaydın evde birde yer elması varsa ohoo sen baya güçlü annesin 😀 benim ilk daha . bulantılar mahvediyor beni hayat enerjim bitti seni hiç düşünemiyorum kız . Allahım kolaylık versin 😀😀

İlk hamilelikler çok tatlı yaa 🫠 olmamıştır korkma yapacağın hiçbir şey bebeğine zarar vermez. Hergün yataktan fırlayarak kalkıp 10 kiloluk bebeği taşıyorum karnımın üstünde şükür bişey olmuyo 😀
Ya çok haklısın kayıplar olunca sanırım öncesinde herşeyden nem kapıyoruz🙈

X