Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    46
hayır kendim anlayamamıstım doktora gidince soylemişti, fakat sağlıklı dogum yaptıgım hamileliğimle kıyasladıgımda sunu soyleyebilirim. o gebeliğimde hafif kahverengi kanamalarım oluyordu doktor progestaron tablet baslatmıstı ve dinlenmemi soylemıstı buna rağmen ilerlemedi gebelik.
Sağlıklı hamileliğimde kanamam hiç olmadı hiçbirsey kullanmadım. Tek farkı buydu diyebilirim
Benim tam tersi tek damla kan akıntı leke yokken kalbi durdu ama bu da leke kahverengi hatta kırmızı bile geldi ama bebeğim 10 haftayı geçti elhamdülillah gayet iyi büyüyor hatta bu hafta biraz ileri attı kendini :)

hayır kendim anlayamamıstım doktora gidince soylemişti, fakat sağlıklı dogum yaptıgım hamileliğimle kıyasladıgımda sunu soyleyebilirim. o gebeliğimde hafif kahverengi kanamalarım oluyordu doktor progestaron tablet baslatmıstı ve dinlenmemi soylemıstı buna rağmen ilerlemedi gebelik.
Sağlıklı hamileliğimde kanamam hiç olmadı hiçbirsey kullanmadım. Tek farkı buydu diyebilirim
Teşekkür ederim daha 2 hafta var uzunca ara girdi merak ediyorum korkuyorum da haliyle

Benim tam tersi tek damla kan akıntı leke yokken kalbi durdu ama bu da leke kahverengi hatta kırmızı bile geldi ama bebeğim 10 haftayı geçti elhamdülillah gayet iyi büyüyor hatta bu hafta biraz ileri attı kendini :)
Yani belirtiler de azalınca ( yorgunluk hariç o hep var ) insan korkuyor haliyle, 9. Haftada belirtiler birden bi azalıyor gibi oluyo bir an…Yani umarım sağlıkla ilerliyordur

eşimin kardeşi de sizin gibi, kanaması oldu gebeliğinde ama sağlıklı bir sekilde doğurdu sonunda. Belli olmuyor ben kendi adıma akısına bıraktım artık bu hamileliğimi. Dunyaya gelmesi gereken geliyor sanirim. oyle dusunup rahatlamaya calisiyorum

Selam hanımlar. Benim akıntım hala devam ediyor. Sarı yeşil gibi bir renk ve koyu kıvamda. Sanırım enfeksiyon kaptım of 😣 endişelenmeye başladım acile gitmeyi düşünüyorum.

Selam hanımlar. Benim akıntım hala devam ediyor. Sarı yeşil gibi bir renk ve koyu kıvamda. Sanırım enfeksiyon kaptım of 😣 endişelenmeye başladım acile gitmeyi düşünüyorum.
Bende de geçen hafta öyleydi. Sonrasında enfeksiyondan varmıydı bilmiyorum hafif akıntımda lekelenme oldu. İdrar testindr enfeksiyon çok az çıktı ertesi gün verdim.ama o arada çok azalmıştı akıntı🤷‍♀️

Kizlar ultrason orneklerine bakiyordum birseyi fark ettim. kiminin kesesi buyuk oluyor kiminin kucuk. mesela bazilarinin kesesi bebekten birazcik daha buyukken bazilarinin kesesi bebegin neredeyse 3-4 kati. bu bir anlam ifade ediyor mu, bilgisi olan var mi?

Teşekkür ederim daha 2 hafta var uzunca ara girdi merak ediyorum korkuyorum da haliyle
Bizim haftamız sizinle anı herhalde 9+3 şu an benim bende 15 gün önce bi kalp atışına gittim cumartesi gideceğim 20 gün sonra gel demişti insan merak ediyor yaa belirti benim de öyle belirgin bi göğüslerim kaldı açıkçası

🤣🤣🤣🤣ayyy gerçekten öyle cinsiyet meselesini konuşuyorduk ben kız hissediyorum dedim erkek bebek olanlarda genelde kanama gördüm dedim oda aaa sende nasıl olmaz o herkeste olur diyor bana bende bende mi acaba sıkıntı dedim oda kız hissediyor bu arada sürekli kustu ve lekelenmesi olmuş
Erkek bebekte kanama ya da kanama alanı olur gibi bir şey dendi bana da canım birisi belki ondan öyle bir muhabbet açmıştır. Benim de kanama alanım varmış ama akıntım hiç olmadı şükür

Bizim haftamız sizinle anı herhalde 9+3 şu an benim bende 15 gün önce bi kalp atışına gittim cumartesi gideceğim 20 gün sonra gel demişti insan merak ediyor yaa belirti benim de öyle belirgin bi göğüslerim kaldı açıkçası
Bende yorgunluk Eğer gün içinde yorduysam kendimi baya bir artıyor.Ama hepsinden azaldı aslında.kasık batma baya bitti gibi.sizin 20 gün sonra demiş bana bir ay sonra gel demişti daha 2 hafta var benim :KK43: karın şişliği ve kilo durumunuz nasıl ?

Bende yorgunluk Eğer gün içinde yorduysam kendimi baya bir artıyor.Ama hepsinden azaldı aslında.kasık batma baya bitti gibi.sizin 20 gün sonra demiş bana bir ay sonra gel demişti daha 2 hafta var benim :KK43: karın şişliği ve kilo durumunuz nasıl ?
İşten geldim canım bi çorba yapıp içtim ve yattım yorgunluk halsizlik uyku hali çok var bende ve mide bulantısı olmasına rağmen iştahımda var iki kilo aldım şişlik gaz var bende de kasık ağrısı ayaklarımı falan üşütünce oluyor batma oluyor ara ara sol da bende çok merak ediyorum cumartesiyi bekliyorum aslında doktora dayanamazsam gelirim dedim ama sonra baktım Baya strski kaygılı birisi olmaya başladım eşimde gitmeyelim sürekli ultrasona mı maruz bırakacağız çocuğu dedi gitmedim bende

X