2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Kübra Allah yardımcın olsun dua ediyorum
Sıcak duş iyi gelmez mi aklıma da başka bir şey gelmiyor
Buscopan içsen ?
Vala kuzum sıcak su daha çok ağrıtır diye görmedim bir de kanamam var zaten çoğaltır diye düşünüyorum.Agri kesici içtim ama hiç bir işe yaramadı ağrım hala devam ediyor majezik aldım sanırım daha güçlü bir ağrı kesici almam lazım yada bir şekilde iğne yaptıracağım geçmezse Doktora gittim dün birşey yapmadı kan aldı o kadar

Doktorun ne diyor bu duruma ne yaşadığını bilmemek çok üzücü
Doktorumla gorustum ilk kanamam geldiğinde korkmuştum doktorum normal demişti kanla rahim temizleniyor demişti daha da bişey sormadım zaten onunda yapacağı birşey yok galiba bu durumda ilaçla gecirecegim Galiba bu durumu dayanicagim mecbur bayram girdi kimse bakmaz iğne bile yaptıramam sanırım özel bile yapmaz bu arada hayırlı bayramlar Aynen öyle kuzum üzücü ben bu şekilde hiç olmadim anlamadım da zaten ilaçları biraktigimizda oluyormuş emriyo zaten tutmadığı için şaşırdım bende ilk defa yaşadım diğerlerinde böyle olmamıştı çünkü

Arkadaşıma olmuştu bu ilaçlar kabızlık yapıyormuş duphalac niye içmiyorsun korkma ?
Sıcak su iç iyi gelir yumuşatıyor bağırsaklaeı bi dene

Var canım var hayırlı uğurlu olsun

kızlar yemenize içmenize dikkat ediyor musunuz, nasıl besleniyorsunuz, neler yapıyorsunuz
Ben sabahları 2 kayısı yiyorum canım geceden suda bekletiyorum. Su miktarımı arttırdım , ceviz yiyorum. Bugünden sonra da ekmeği ve şekeri hayayımdan çıkarmaya karar verdim

Allah yardimcin olsun canim benim, sabir... Allahim bizimledir. Şifasını en kisa zamanda verecektir. Vucudumuz sonucta disaridan bir suru hormonla ilgili ilac aliyor hepimize tepkisi farkli oluyor. InsAllah tez zamanda iyi hissedersin kendini

Kızlar çok fena grip olmuşum . 25 inde transfer var ertelemezler umarım. Çok ilaçta almak istemiyorum şu an yeterince içiyorum zaten diye ama.

Kızlar çok fena grip olmuşum . 25 inde transfer var ertelemezler umarım. Çok ilaçta almak istemiyorum şu an yeterince içiyorum zaten diye ama.
Ayni durumu bende yasadim faranjit oldum ve 2 haftadir ve hala devam ediyor, doktorum sadece parol alabilirsin dedi. Tabi transferden sonrada oksurdum, hapsurdum surekli, ilac almadim. Bir de uzun suruyor ilac almadigim icin. Doktorunla bir gorus durumu. Ates olmadigi takdirde sorun olmadigini soylemisti doktorum.

Amin canım inşallah Bayramı atlatsam iyi olucak tam zamanında geldi ağrılarım .Kesinlikle çok fazla ilaç kullanıyoruz hormonlar değişiyor umarım geçer en kısa sürede ne kadar sürüyor bilmiyorum ama

Ay inşallah ya. Kasımda ağır ateşli enfeksiyonlar geçirdiğim için ta hazirana kadar sarktı şimdi bir de bundan kaysın istemıyorum ama hayırlısı. Ateşim yok vücut ağrısı burun akıntısı halsizlik onlar var ilerlemeden atlatırım inşallah

Ben sabahları 2 kayısı yiyorum canım geceden suda bekletiyorum. Su miktarımı arttırdım , ceviz yiyorum. Bugünden sonra da ekmeği ve şekeri hayayımdan çıkarmaya karar verdim
Bende sadece meyve ve bal yıyorum tatlı olarak bırde fıstık ezmesı. Kayısı ve cevizi aksamdan bekleteyım oyle deneyım bır de

C
Canım hamılesin çift çizgi kan testi şimdi verebiliyorsun değil mi
Bir gitsem ben olsam bole gorswm koşarak gıderdım. Bende 10 hazıranda transfer oldm ama cesaret edemıyorum test yapmaya eşimde yapma moralın bozulmasın olumsuz olursa dıyor. Bırde benım 3. Gun embrıyosu oldugu için bana erken gibi. Hatta ona dıyorummkk ben yapayım sen bak bama soleme

Ay inşallah canım 4 yıldır bekliyoruz hiç bi şekilde hamile kalmadım ben. Bugün test veremiyorum. Yurtdisinda yaşıyoruz, ordaki gibi kolay değil hemen kan verebilmek. Normal zamanda bile vitaminlerime baktırmak istiyorum dediğimde böyle bisey yapmıyoruz, zaten düzenli besleniyorsan değerlerin normaldir diyorlar.
Bence de bekle biraz daha. Beklemesi gercekten zor ama oyalanacak başka şeyler bulmalisin

Ev doktoruna tüp bebek tedavisi gördüm kan testi lazım dersen yapıyorlar. Israr et bunu yaptırmam lazım de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…