2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

6 iyi bir sayı bak çok hoşuma gitti
Ne zaman test tarihin ?

Benim de 20 Haziran
Benim doktorum çok ileri bir tarih verdi bence ya
8 Haziran da transfer oldum 5. Gün embriyosu
20 haziranda test
22 Haziran da artmış mı artmamış mı yine test
Ohooooo
Aa 18i olması lazım aslında, 3. Gün olsa normal de 5. Gün için geç geldi. Ben 12sinde oldum çünkü

Evet 5. Gün
Belirtin var mı hissediyor musun bir şey
Bel ağrım var neredeyse ilk günden beri
Bir de zaman zaman kramp giriyor rahmime
Onun dışında bir şey yok belirtiye de pek inanmıyorum aslında
Hepsinin ilaçlardan olabileceğini düşünüyorum
Tabi bu benim fikrim
Senin var mı belirtin ?

Benim hiç belirtim yok, hafif bir göğüs hassasiyetim var o da dediğin gibi ilaçlardandır bir de benim daha çok erken

İyi geceler benimde 3 gündür inanılmaz kasık ağrım oluyor bazen çok korkuyorum belim çok ağrıyo 18i test tarihim test yaptım pozitif silik çizgi ama ovitrelle yaptığım için 8 haziranda hala o çıkıyo olabilir güvenemiyorum

Ama bunlar tutunma belirtileri gibi ben bu belirtiler olsun diye beklıuorum maşallah hiçbişi yok bende:)

Benim de 20 Haziran
Benim doktorum çok ileri bir tarih verdi bence ya
8 Haziran da transfer oldum 5. Gün embriyosu
20 haziranda test
22 Haziran da artmış mı artmamış mı yine test
Ohooooo
Yaa cnm senı 18 hazıran olması gerekmıyor mu? 5. Gun embrıyolarına 10 gun 3. Gunlere 12 gun veriyorlar

Kabızlığım yok çok şükür ama . Karnım aşırı gerginleşmiş sorayım dedim herkesin böylemi acaba diye
Ahh benm bu kabızlık mahvedıyor pazartesıden berı sadexe 1 kere cıkabıldım duchalac surup ıctm bırdaha ıcmedım korkudan kı bu ılacıda dr vermıstı ıkınırım vs dıye. Yemedıgım kayısı probıyotık yogurt su yesıllık kalmadı ama bana mısın demıyor 1-2 gun daha beklehıp yıne surup ıcerım olmazsa. Eskıden zeytınyagı ıse yarardı 1 kasık acaba ondan mı ıcsem zararı olmaz dıye düşünüyorum

Gülelim canım valla zaten zor bir süreçteyiz iyi ki burası var hep okuyordum en son dayanamadım üye oldum artık sohbet edip zaman geçiriyorum ne yapayım
Hahahahah valla aynı ben de oleyım:) eşime dıyorum kader arkadaşlarım var bir sürü onlarla konusuyoruz:))) eskıden hep okurdum ama hıc uye olmamıstım burası bıze cok ıyı oldu. Guzel haberlerı alıp sevınıyoruz bırbırmızı telkin ediyoruz. Füzel arkadaalıklar yakalıyoruz:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…