2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

İns bir dahaki grubumuz haziran ayi anneler paylasim grubu olacak tekrarBen inaniyorum

İns bir dahaki grubumuz haziran ayi anneler paylasim grubu olacak tekrarBen inaniyorum
Hahahahahaj evettt inş hamile kalalım sonra bir grup kuralım hep iletişimde olalım yine duygusala bağladım iyi bayramlarr bu arada bebişlerimiz kova ya da balık burcu olacak gibi hahahahahah

Günaydın canım iyi bayramlar

İyi bayramlar herkese Epeydir takip ediyorum burayı. 8 haziranda 5.gün tek embriyo transferi oldum ve test günüm 22 haziran. Fakat dayanamayıp az önce gebelik testi yaptım ilk defa çift çizgi görüyorum, 5 dakika icinde gördüm. Bugün 9.günüm. Hala inanamıyorum. Sizce de var mi simdi gebelik

Eklentiler

• 1000076627.jpg
    69,2 KB · Görüntüleme: 43
Aynı gün transfer olmuşuz
Bence var insallah sağlıkla gelir Bebis

Ayy saglikla olsun ins kesin var bence

Aynı gün transfer olmuşuz
Bence var insallah sağlıkla gelir Bebis
Evet sizi takip ediyordum İnşallah sağlıkla gelir sağolun yumurta toplama günü catlatma iğnesi oldum onun etkisi var mıdır sizce pozitif çıkmasında? Yumurta toplama için 36 saat öncesinde burundan bi sprey kullanmıştım yumurta toplama için, toplama sonrasında ovitrelle yaptırdılar bana.

Bence de var sağlıkla gelsin minnoş

Yok zaten bebek tutunmadi olumsuz ama sanırım buradaki arkadaşlardan öğrendiğim kadarıyla ilaçları bıraktıktan sonra kanama ve şiddetli ağrı oluyormuş ben bunu ilk defa yaşadım.Kendi doktorum normal dedi hatta ilacına başla dedi rahimi temizliyormus kanamayla öyle atıyormuş doktorum öyle dedi acile dün gittim ama işe yaramadı bir ağrı kesici bile yapmadılar doğru düzgün bakmadılar bile mahvoldum gece hiç uyumadım zaten hala agrim geçmedi ağrı kesici aldım ama onunda pek faydasi yok suan bu arada hayırlı bayramlar canım

Aynen kuzum bayram girdi o yüzden hiç niyer bakmaz özeller bile gitsemde hiç bişey yapmiyolar zaten ağrı kesici de kesmiyor bu ağrıyı ben böyle ağrı görmedim ilk defa yaşıyorum adet olsam da bu şekilde ağrı çekmedim hiç soluksuz insallah kısa sürede geçer bayram zehir olucak bana yoksa bu arada hayırlı bayramlar canım Ne zamana kadar sürüyor bu süre peki biliyomusun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…