2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

aynen canım evine gecersen daha rahat edersin , ben sırf o yuzden bu bayram kayınvalidemlere gitmedim, baska ildeler rahat edemem diye , eşim baya ısrar etti ama ben bedenen hem de ruhsal olarak misafirliğe hazır değilim

ama tüp bebek ilaçları zaten bıraktığında regl getiriyor. bana da doktorum ilaçları al olumsuz olursa ilaçları bıraktığın gibi regl olursun dedi diğer negatifimde de öyle olmuştu. ve vücuda hormon aldığımız için devamlı negatiften sonraki regl ağrılı olabiliyor ama bunu düşük yapmak gibi düşünmeyin.. aslında yine ilaçlar kullandığınız için olumsuzsa regliniz gelmiş oluyor. tutunmuş fakat düşüyor olsa anlarım, onda bile çok küçükse anlaşılmıyor. bence siz doktora gidin tekrar bir muayene etsin ama bayramda girdi.

bide canım bebek tutunduğunda bu kadar ağrı çekmezsin zaten yoksa hamile olanlar ağrıdan asla duramaz, ben burada öyle bir şeyle çok karşılaşmadım.. Allah yardımcın olsun. kendi doktorunuz normal diyorsa sabredin, ağrı kesici alın, yatıp dinlenin

Gülelim canım valla zaten zor bir süreçteyiz iyi ki burası var hep okuyordum en son dayanamadım üye oldum artık sohbet edip zaman geçiriyorum ne yapayım
ben de öyle bikac gün önce üye oldum sürekli girip girip bakıyorum, grup terapisi gibi oldu :) Allah hepimizi güldürsün insaallah güzel haberle

ben de öyle bikac gün önce üye oldum sürekli girip girip bakıyorum, grup terapisi gibi oldu :) Allah hepimizi güldürsün insaallah güzel haberle
Amin amin
Ama farkında mısın astrologlar demiş ya haziran bebek açısından şanslı bir ay diye
Hakikaten epey kişi pozitif sonuç aldı

Oyle mi derseniz, suan tamamen moralim gitti. Anlayamadigim bir akınti oldu rengi sari mı yesil mi cozemedim hani adet oncesi gibi ondan dolayi zaten yapmistim erken gebelik testini. Acikcasi olumsuz diye dusunuyorum Cokk uzuldumm
Yerleşme kanamasıdır diye tahmin ediyorum hic moralinizi bozmayın

kızlar yemenize içmenize dikkat ediyor musunuz, nasıl besleniyorsunuz, neler yapıyorsunuz
Ne güzel bir konu açtın öncelikle teşekkürler canım
Ben en çok suya dikkat ediyorum
Onun dışında zaten iştahım normalde de dillere destandı
Benim hatam sigara
Sıfıra indiremedim ben ya hem çok üzülüyorum hem de başaramıyorum

aaa evet canım , masallah her gun guzel haber geliyor, cok zor bi sürec maddi manevi hepimiz sevinelim
İnsallah canım insallah
Ama hep şey diye düşünüyorum
Bir olsa sağlıkla bir doğsalar tüm bu sıkıntılar unutulur gider,gülerek anlatırız bu günleri insallah

kızlar yemenize içmenize dikkat ediyor musunuz, nasıl besleniyorsunuz, neler yapıyorsunuz
normalde de sağlıklı beslenen biriyim ama bu surecte tavuk ve ambalajlı gıdalara özellikle dikkat etmeye calısıyorum, onun dısında da surekli avm de geziyorum, beslenmem fena degil ama eve kendimi hiç kapatmadım

canım ben de sıfıra indiremedim maalesef yalnız değilsin.. geçen seneki transferimde hiç içmemiştim olumsuz olmuştu. belki yanlış bilmiyorum ama bu sefer çok strese girmemek birden değiştirmek istemedim o yüzden komple bırakmadım ama baya azalttım
ben de sabah yumurta, peynir, avokado öğlen fındık, badem, ceviz akşamları da somon, et tüketiyorum transferden beri.
çok iştahlı biri değilim o yüzden böyle düzene soktum

normalde de sağlıklı beslenen biriyim ama bu surecte tavuk ve ambalajlı gıdalara özellikle dikkat etmeye calısıyorum, onun dısında da surekli avm de geziyorum, beslenmem fena degil ama eve kendimi hiç kapatmadım
gezip dolaşmak daha iyi bence, benim doktorumda transfer olmuş gibi davranma. direk normal hayatına dön hiçbir şey yasak değil dedi

Ay ilk defa kendim hariç içen birini gördüm
Masallah herkes bırakmış bugün bir gezindim forumlarda da iyice üzüldüm,kızdım kendime.
Biz de pozitifi görünce bırakacağız dimi lilay
Bir de şey diye düşünüyorum normal hamile kalan insanlarda öğrenene kadar içiyor ki sonra bırakıyorlar.
Böyle kendimi teselli edip kandiriyorum

hahah o kendini kandırmayı ben de yapıyorum arkadaşım hamile, doktoru günde 6 taneye kadar içebilirsin demiş. ama ben pozitifi gördüğümde direkt bırakmayı düşünüyorum, birlikte bırakalım inşallah pozitifleri görüp

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…