2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Canım ben anlayamadım. Sen önce pozitif görüp sonra mı negatife döndü. Yoksa tutmadı mı hiç? Tutmadıysa nasıl düşük yapıyorsun.

Benim ilk tranaferimde 10. Günde kan testim negatif gelmişti kullandığım ilaçları bıraktıktan 2 gün sonra da regl oldum. Neden erken regl olduğunu düşünüyorsun ki canım?

Canım merhaba. Transfer oldun mu? Ben de unicorn uterusum rapor işini hiç konuşmadım

Yok canım hayır Allah'tan bir şey olmazsa 25 inde transfer şu an ilaç kullanıyorum ve çalışabileceğimi çok düşünmüyorum inşallah sıkıntı çıkmaz B bibis

Ben malesef kullanıyorum günde 4/5 tane

Kaç yaşındasınız bide istanbuldaysaniz bı hastane önerebilirim

Doktor biliyor kimsede bir şey demedi ama YouTube daki doktorlar birakamiyorsaniz azaltın dedi ama benim tuttu tabi dayanabilirsen içme.ben biraz sinirlerim bozuktu tutamadım kendimi
Aa masallah siz guzel haberinizi almissiniz :) valla mecbur dayaniyorum tutunmaya hemsire kesin bi dille dumani bile yasak diyor demekki bir bildigi var diyorum

İnşallah Allah isteyen herkese nasip etsin.tutabildigin kadar tut bende icince vicdan azabı çekiyorum inşallah bende bırakırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…