2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

31 Mayıs'ta transfer oldum benimde 7 sinde kanamam oldu erken gebelik testtinde hafif silik çıkıyordu transferlerde normalmis kanama ilerde de olabilirmiş sadece dinlen bı kaç gün şuan bende hamileyim şükür moralini bozma dua et için ferahlat

Canım tebrik ederim sağlıkla al kucağına inşallah Benim silikte çıkmadı zaten kanda da olumsuz negatif oldu canım heralde emriyo düşmedi henüz bu durum moralimi bozdu biraz açıkçası inşallah yatıyorum ama ağrım çok İnsalalh geçer yakın zamanda

İnsalalh canım benim bende biraz çünkü adet için çok erken bir süre olduğu için biraz korktum zaten olumsuz negatif çıktı hamilelik olmadığı için böyle bişey beklemiyodum doktora da gitmedim normal olduğu için ama çok ağrım var İnslalah en kısa da geçer düşer

Kizlar sigara kullanan varmi aranizda transfer olan arkadaslar içiyormusunuz yoksa tamamen kestinizmi ben 5 gundur icmiyorum hic agzima surmedim bugun hemsire msj attim gunde 1 tane iciyim sikinti olurmu diye kesinlikle yasak diyor sizde durumlar nedir

Ben transfer öncesinde günde 1 tane içiyordum transferden sonra tamamen kestim hiç de canım istemiyor. Neredeyse 1 paket içerdim günde

Kızlar ben düşük yapıyorum sanırım kanamam var olumsuz olmustu zaten emriyo rahimden hala düşmedi galiba kanamayla atıyor ağrım çok normal diyolar ama

Bende sigara kullanıyordum transfer günü sabahı son sigaramı içtim dün bı tane çok canım istedi yaktım içime asla cekemedim attım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…