2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

5. Gün embrıyosu mu?
Evet canım 5. Gün embriyosu
8 Haziran da oldum transfer
Evet çok şükür 7. Gün için iyi bir değer ama işte önceki de öyle olup katlamadı ya insan ister istemez yine öyle olacak sanıyor
Yarın gidip yine kan vereceğim 9. Gün olmuş oluyor bakalım nasip
Sen ne zaman oldun transfer

Kozlar tabloya bakıyorum takıp tablomuza herkesın 5. Gün embrıyosu benım kı 3. Gün ofh cok streslıyım 🥹🥲
Hiç stres olma canım
Bu benim 4. Transferim ilk ücüde 5. Gündü
Olmayınca olmuyor
Olunca da 1. Gün bile olur
Sen bol suyunu iç beslenmene dikkat et gerisi inan ki bizim elimizde değil ben artık öyle düşünüyorum ❤️

Evet canım 5. Gün embriyosu
8 Haziran da oldum transfer
Evet çok şükür 7. Gün için iyi bir değer ama işte önceki de öyle olup katlamadı ya insan ister istemez yine öyle olacak sanıyor
Yarın gidip yine kan vereceğim 9. Gün olmuş oluyor bakalım nasip
Sen ne zaman oldun transfer
Benim 3. Gün embriyosu şimdi bakıyorum hep tutanlar 5. Gün emnriyosu inş benim de tutar 🥹 günlerdir kafam sadece burada. Ben 10 haziranda transfer oldum 22 hazıranda test vereceğim ama nasıl dayanırım bılmıyorım:KK43:

Hiç stres olma canım
Olmayınca olmuyor
Sen bol suyunu iç beslenmene dikkat et gerisi inan ki bizim elimizde değil ben artık öyle düşünüyoru

Hiç stres olma canım
Olmayınca olmuyor
Sen bol suyunu iç beslenmene dikkat et gerisi inan ki bizim elimizde değil ben artık öyle düşünüyorum ❤️
Amin cnm inşallahh loto sonucu gibi beklıyorum😂

Amin cnm inşallahh loto sonucu gibi beklıyorum

Bu grubu kurduğumuz ne iyi oldu çünkü arkadaşlarım beni şuan hiç anlamıyor ☺️
Bazen olayın odağından uzaklaşıp kendime dışarıdan bakıyorum da ne kadar zor işimiz ya
Zaman sanki durmuş gibi test günü gelmiyor
İdrar yaptığımız bir kasedi öyle inceliyoruz çizgi var mı yok mu ışık tutuyoruz
Her gün kendimize iğne yapıyoruz ben hep yaparken şey diyorum kendime anneler güçlü olur korkmamam gerekir.
Yani gerçekten ne kadar istiyoruz bu çocukları ne kadar emek veriyoruz
Bakıyorum insanlar pozitifi görse bile tam manası ile sevinemiyor hep endişeli
Gerçekten çok zor işimiz çok 👶🏻👶🏻

Kizlar sanırım emriyo rahimde temizleniyor 7 Haziran'da olumsuz oldu Sonrasında ben ilacımı kullandım adet ilacımı 4 gün aldım sadece fakat kanamam var adet oldum galiba bunu yaşayan var mı olumsuz sonuç aldıktan sonra adet olmam imkansız normal şartta rahim temizlemesi mi oluyor yaşayan varsa bilgi verebilir mi
canım ben de seni tam anlamadım ama bence sen ağrılı regl geçiriyorsun. olumsuz olduğu zaman adetin başlıyor, zaten ilaçlar adet olmayı engelliyor bıraktığın an da geliyor. daha önce ben de olumsuz sonuç almıştım ama embriyoyu ağrılı düşürmek diye bir şey duymadım, sonuçta daha bebek değil o yüzden bilemedim. yaşayan varsa daha net bilgilendiri tabi. yaşadığın regl sancısı olabilir, daha ağrılı geçiriyor olabilirsin diğerlerinden

Kızlar dün transfer oldum bugün 1. Gün yani Bu sabah fitilden kalan parçalarla küçük bi nokta sümüksü sarı bi akıntı oldu ürktüm biraz yaşayan ya da bilen birileri yardımcı olur mu normal mi

X