2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Kan testi verin artık bence. Çünkü erkek test yapmışsınız bunun stresini yaşayarak rahminiz kasilmasin. Pozitofse belli olur

merhaba bende 10 haziran 3.gün dondurulmuş 2 embriyo transferi yapıldı 21 haziran test günüm Hersek inşallah pozitif görür Allah herkese sağlıklı hayırlı evlatlar versin
Merhaba hosgeldin aramıza
Benim de 11 Haziran da transferim oldu
Benim de 21 Haziran test günüm
İnşallah pozitif görüp mutlu sona erenlerden oluruz

Gerçekten öyle ise benim için bir mucize olacak
Çünkü 1 embriyo oluştu o da transfer oldu
Başka kalan hic bir şey yok
Ne sperm ne yumurta ne embriyo
Hiç bir şey yok

Yoktan var eden allah seni mucizelerinle sevindirsin inşallah ne güzel çok sevindim senin adına rabbim sağlıkla kucağına da almayı nasip etsin inşallah darısı henüz test yapmayanların başına

Yoktan var eden allah seni mucizelerinle sevindirsin inşallah ne güzel çok sevindim senin adına rabbim sağlıkla kucağına da almayı nasip etsin inşallah darısı henüz test yapmayanların başına
Amin amin amin inşallah Allah hepimize 2 kat bayram sevinci yaşatsın ve eşlerimize babalar günü hediyesi verelim hepimiz

canlarım ballarım tatlı hanımlar tabloya eklenmek isteyenleri tabi ki seve seve eklerim vakit buldukça ama beni de ekler misiniz dedikten sonra transfer tarihi embriyo sayısı test tarihi bilgilerinizi de yazın ki ben sizin yazışmalarınıza girip tek tek mesajlardan bulmaya çalışmadan hemencecik ekliyim olur mu:) herkese bu güzel yolculukta çok büyük şans diliyorum tekrardan hepinizi çok seviyorum :)

4. Gün 2. Kalite 1 adet embriyo transferi oldum
Tabloya Bu işareti koymak dileğiyle çok amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…