2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Pazartesi transfer oldu canım benım. Karnımda asırı şişlik var ve cok kabızlık cekıyorum

Hanımlar, kuru bir öksürük musallat oldu ,öksürünce rahimim zorlanıyor, zararı olur mu ki?bir de bu öksürüğü yüzerek yok edebilirim ama denize girmek zararli olur mu ki?Antalyadayim hava çok sıcak sıcaklığın olumsuz etkisi olur mu ki?Buluttan nem kapar oldum ne olacak halim?

Canım yüzmeyi bu surecte benim doktorum cok uygun görmedi hatta biz de o yuzden tatil erteledik

Öksürmekten bir sıkıntı olmaz bence canım. ben 12si transfer oldum doktor transfer sonrasında hiçbir şey yasak değil dedi. çık gez, bayramını yap, kendini kısıtlama hatta ilişki de yasak değil normal hayatına devam et dedi benim doktorum. sonuçta normalde hamile kalan biri bu günlerde normal hayatına devam etmiş oluyor. o yüzden hiç buluttan nem kapmayın bence. tutacak olan düşürmeye çalışsanız bile tutar, psikolojinizi rahatlatın

İnsallah canım haziran ayı ugurlu geldi sanırım
Ben bir yerde demiştim Haziran ayı astrolojik olarak güzel bir ay diye.Bu işle uğraşan bir arkadaşım var o haziran ayı ikizlere ikiz olma ihtimali de yüksek bir ay demişti. Bir de kurban bayramı öncesinde olduğu için manevi olarak da güzel enerjiler varmış. Bol dua etmekte yarar var.ozellikle meryem suresi,sekine duasi çok okuyorum .ayetel kursi de çok faydalı.

Aynen öyle .denize girmekte sakınca yoksa harika bütün yaz kendimi yormadan yüzmeyi planliyordum
benim başka doktorda geçen sene bir negatifim var ben onda ekstra dikkat etmiştim. şimdiki doktorumdan çok memnunum, normal hayatına dön ki kan dolaşımın olsun sakın sürekli yatmam lazım moduna girme dedi. o yüzden bunda biraz daha rahatım, baktığımızda normal gebelikten farkı yok, hatta avantajı bile var doktorlar rahim güzelce kalınlaştığında en güzel yere yerleştiriyorlar.. benim arkadaşım hamile, kalma ihtimalini düşünmediği için ağır halterlerle çalıştı ve regli geçtikten 15 gün sonra test yapıp öğrendi. düşse onun düşerdi o süreçte.. ama vicdan olarak temkinli olmakta fayda var. havuza girmeyin enfeksiyon riskinden dolayı, ağır kaldırıp ani hareketler yapmayın onun dışında tutarsa tutar inşallah

Benim doktorum denize veya havuza girmenin iyi olmadığını, ilişkiye en az 14 gün girilmemesi gerektiğini söyledi, gebelik olduğu taktirde doktora danışmak gerekli yinede, ayrıca duşu vs akar suda al dedi enfeksiyon riski açısından.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…