2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Çok teşekkür ederim içim rahatladı gerçekten 2 gün çok morlarım bozuldu biraz daha az bugün ağrılarım Allahım hepımızın yüzünü güldürsün inşallah
Ağrılarınız tutunma oluncada olur hiç dert etmeyin bebisiniz tutunuyodur inşallah, kaçıncı gününüz transfer sonrası ?

Kizlar fitil ve estrofemi saati saatinemi aliyorsunuz arada yarim saat falan oynasa bi sorun olurmu sizce ?
Fitili aynı saatte kullanmaya çalışın kesinlikle ignelerinizide onlar önemli ,estrofem tablet için önemli olan saat değildi bende gunluk alınması gereken dozdu örnek( sabah 2 akşam 2 ise unuttuysam 4taneyi akşam icebiliyodum) hemsirenize sorun ama net içiniz rahat etsin

Evet evet ben pazartesi gittigimde yine de sorayim icim rahat etsin teşekkür ederim

Kızlar kalp atışını duydum çok şükür. Doktor 6+5, 6+6 gibi dedi. Uyumlu haftasıyla dedi. Blastokist transferi (hesaplama.net) hesabıyla da uyumlu çıktı. Sat ı baz almamak gerekiyormuş.
Ay ne güzel çok sevindimm, ben de 6+6da gitmiş olacağım perşembe günü. İnsallah hepimiz sağ Salim duyalım

Sizin sorun neydi acaba gördüğüm kadarıyla embriyo kaliteli çıkmış ama olmamış doktor ne dedi bununla ilgit

Sizin sorun neydi acaba gördüğüm kadarıyla embriyo kaliteli çıkmış ama olmamış doktor ne dedi bununla ilgili
Telde konuştuk neden olmadı embriyon da iyiydi gibisinden. Regl olduktan sonra gel bı konuşalım dedi ama ben şimdilik bu konuyu aklımdan rafa kaldırdım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…