2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Kizlar bugün kahverengi , pembe lekelenmem oldu. Kan sulandiriciyi kestik. 6+3 haftalık hamileyim. Bu zamanlarında lekelenmesi olanlar bana yardımcı olur musunuz çok korkuyorum. Sürekli bir endişe Ne kadar zormuş 😔

Kizlar bugün kahverengi , pembe lekelenmem oldu. Kan sulandiriciyi kestik. 6+3 haftalık hamileyim. Bu zamanlarında lekelenmesi olanlar bana yardımcı olur musunuz çok korkuyorum. Sürekli bir endişe Ne kadar zormuş 😔
Kuzum endişelenme bende hep lekelenme yaşıyordum dün ve bugün gelmedi kendi doktorumda başka bir doktorada göründüm ilk 3 ay beklenebilir denildi progeston iğne vermişti 7 haftamdayım sen yine doktorunla görüş ben endişe etmiyorum artık sorun yok denildiği için

Kuzum endişelenme bende hep lekelenme yaşıyordum dün ve bugün gelmedi kendi doktorumda başka bir doktorada göründüm ilk 3 ay beklenebilir denildi progeston iğne vermişti 7 haftamdayım sen yine doktorunla görüş ben endişe etmiyorum artık sorun yok denildiği için
Ne zaman başladı canım senin lekelenmen.

Bu aylarda lekelenmelerin olabilir dedi benim son gittiğim doktor canım

Ne zaman başladı canım senin lekelenmen.
5 hafta keseye görmeye gidicektim gördüm sorun yoktu. Sonrası kalp atışı yine problem yok denildi şükür. Dünde başka doktora tekrar gittim sorun olmaz dedi yoğun pıhtılı kırmızı olmadığı sürece dert etmeyin dedi. Sende takipte ol bende sürekli öyleyim

5 hafta keseye görmeye gidicektim gördüm sorun yoktu. Sonrası kalp atışı yine problem yok denildi şükür. Dünde başka doktora tekrar gittim sorun olmaz dedi yoğun pıhtılı kırmızı olmadığı sürece dert etmeyin dedi. Sende takipte ol bende sürekli öyleyim
Bende 5. Hafta keseye gittim bişey yoktu bugün öğlene kadar da bişey yoktu öğlen gittim ignemi vurdum geldim. Lavaboya baktım camasirimda kahverengi leke gördüm. Peceteyle sildigimde pembe gibiydi çok açık bir renk. Ara ara gidip bakıyorum. Hemşire de tutunma kanamasıdır büyük ihtimal dedi de bakalım

benimde 14 haziran 5. gün embriyosu 5+2 sanıyordum ben sat a göre 30 mayıstı 🙄 daha büyük mü düşünmemiz gerekiyor şimdi
Sizinle baya benzermiş . Benim tansiyonum düşüyor gibi oluyor bu iki gündür sizde böyle bir şey var mı ? Gerçi herkesin aynı olmuyor zaten de . Siz kalp atışını ne zaman duyucaksınız inş ?

X