2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Hepinize cok tesekkur ederim. Allah isteyen herkeze nasip etsin.. sabahtan beri anca kendime gelebildim napacagimi sasirdim deli gibi telefondayim 🫣🫣 bekleyen arkadaslarana nacizane tavsiyem negatif girseniz bile donmus yumurtaniz varsa hic vakit kaybetmeden 2. Deneyin.
Martta 5 donmus yumurta mayis ilk transfer negatif. 3 gun sonta adetle 2. Deneme pozitif. Yasimda 41. Asla vazgecmeyin. Hep pozitif olun belirti aramayin
Ay bana nasıl umut oldunuz ilk denemem negatif hep negatif olacakmış gibi hissediyorum ve 2.ye denemeye çok korkuyorum

Benimde 6.gün embiriyolarım var tamda böyle bir mesaj arıyordum acaba 6.günler tutar mı diye sevindim sizin için banada umut oldu
Size sadece söyleyeceğim dua etmek ve inanmak eğer tutacaksa zaten tutacak ben transfer sürecinde hergün meryem suresi dinledim ve bebeğimle konuştum elimi karnıma koyup tavsiye ederim size de 🤲🏻🥰 benimkilerin kalitesi 4aa idi 6. Güne gelmişti benim gibi tutan birsürü kişi var rahminiz hazır durumdaysa Allahın izniyle sonuçta güzel olur dualarım tüm bebek bekleyen ve isteyen herkesle 🤲🏻🥰

canımm cok cok dua edeceğim. okurken bile heyecanlanıyorum. herkes guzel haberlerini yazsın da azıcık pozitif ve umut dolu olalım <3 hangi haftadasın canım
Bilmiyorum ki. Uygulamalar farklı farklı şeyler diyor. Bugün doktor söyler herhalde ☺️ çok teşekkür ederim bu arada 🥰

Size sadece söyleyeceğim dua etmek ve inanmak eğer tutacaksa zaten tutacak ben transfer sürecinde hergün meryem suresi dinledim ve bebeğimle konuştum elimi karnıma koyup tavsiye ederim size de 🤲🏻🥰 benimkilerin kalitesi 4aa idi 6. Güne gelmişti benim gibi tutan birsürü kişi var rahminiz hazır durumdaysa Allahın izniyle sonuçta güzel olur dualarım tüm bebek bekleyen ve isteyen herkesle 🤲🏻🥰
Çok teşekkür ederim ilk denemem negatif inşallah ikinci denememde pozitif olur🙏🏼

Kizlar ben bu gece rüyamda orgazm oldum bebeğime bisey olmaz dimi çok yoğun hissettim çünkü.. çok korkuyorum 😔
Transfer olduğum gün ve sonrasında ben de oldum canım. Hatta sonra da bir kaç kez olur gibi oldum. Uyandım hemen. Tutunma belirtilerinden bence. Çünkü burda bir kaç kişiden daha duydum bunu

Transfer olduğum gün ve sonrasında ben de oldum canım. Hatta sonra da bir kaç kez olur gibi oldum. Uyandım hemen. Tutunma belirtilerinden bence. Çünkü burda bir kaç kişiden daha duydum bunu
Canım 6. Haftamdayim ben geçen gün yaşadım ama bu kadar değildi bide bugun. Bugünkü hissettim bide baya karnım da sertlesti iyice insan ister istemez tedirgin oluyor

İnşallah olmaz sonuçta kasılma yaşanıyor iyi mi kötü mü bilmiyorum
Hormon ilaçları kullanıldığı için bence çoğu kişinin başına geliyor ama özel bir konu olduğu için kimse buraya yazmıyo. Bu kadar küçük şeyden bişey olmaz zaten istem dışı elinde değil

Hormon ilaçları kullanıldığı için bence çoğu kişinin başına geliyor ama özel bir konu olduğu için kimse buraya yazmıyo. Bu kadar küçük şeyden bişey olmaz zaten istem dışı elinde değil
Evet istem dışı gerçekten en ufak biseyi sorun ediyoruz zor bir dönemden geçtiğimiz için.. sanırım doğuma kadar bu sorunlarımız devam edecek 🥹

X