2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Aynen canim bencede bacagima vurduklarında 2 hafta bacagimi yerinden kaldiramadim cift doz vurmustu hemsireyi aradım cok normal yağlı bir igne dedi demekki ağır bi ilac riske atmamak lazim
doktoruma 3. sefer olunca lutfen ilaclı yapalım oyle daha cok hamile kalan var demiştim, ilacların bu kadar agır olabilecegini hic dusunmemiştim, surec hızlıca guzelce tamamlanır umarım canım<3

3 gün sonra ver erken vermissin demisşerdi. Sonucu attım bunu ilk değer olarak kabul ediyoruz diğerlerini erken verdiğiniz icin dedi. 2 gün sonraki değere göre konusalım dedi
oh tamam super, rahatladım simdi :) ben domates suyu iciyorum, ceviz ve kuruyemiş yiyorum, avokado, yeşillik yiyorum. betahcg'ye iyi gelen ne varsa tuketelim bolca :)

doktoruma 3. sefer olunca lutfen ilaclı yapalım oyle daha cok hamile kalan var demiştim, ilacların bu kadar agır olabilecegini hic dusunmemiştim, surec hızlıca guzelce tamamlanır umarım canım<3
Benim ilk tedavimdi ama gercekten ağır ilaclar ve okadar ilaci icmenin psikolojiside agır bence Rabbim yardim etsin bu yolda emek veren arkadaşlarımın yüzünu güldürsün sen test günü bekliyorsun sanirim 😊

Ben 8.gün gece 12de verdim 1.28 çıktı doktorum ilaçları kes negatif dedi 4.günden itibaren erken gebelik testi negatif çıkmaya başlamıştı 2 deneme ikiside öyle oldu
İki kere aynı üzüntüye nasıl dayandınız nasıl toparladınız benim ilk denemem negatif ikinciye nasıl cesaret ediceğimi bilemiyorum

Kızlar kendimi aşırı kötü hissediyorum ya sonucu 400 lerde beklerken düşük geldi. İçim çok kötü oldu
eger yalnızca bugun test verseydin boyle hissetmeyecektin:) bugunu ilk gun sayıyorsun ve diger degerli unutuyorsun. ay hayır degerin benden fazla sen uzulursen benim de kendimi yataklara atmam lazım :KK70: benim 12. gunum 226,9 cıktı. lutfen kendine gel ve cok mutlu ollllll :) pozitifsin ve 11. gun degerin 50'nin üzerinde, bu kadar :)

eger yalnızca bugun test verseydin boyle hissetmeyecektin:) bugunu ilk gun sayıyorsun ve diger degerli unutuyorsun. ay hayır degerin benden fazla sen uzulursen benim de kendimi yataklara atmam lazım :KK70: benim 12. gunum 226,9 cıktı. lutfen kendine gel ve cok mutlu ollllll :) pozitifsin ve 11. gun degerin 50'nin üzerinde, bu kadar :)
Ya inşallah ama kendimi motive edemiyorum yani

Hemşire diğerlerini erken verdiğin icin bunu ilk değer sayıyoruz 2 gün sonra yenile ona göre bakacaz dedi
Bak onlar bile bunu baz almis kesinlikle bunu kafana takip üzülüp bebegine de kendinede stres yükleme :) senin testin pozitif ve 2 gun sonrada eminim artacak diger testleri unut onlari hemsire bile saymamis bak

İki kere aynı üzüntüye nasıl dayandınız nasıl toparladınız benim ilk denemem negatif ikinciye nasıl cesaret ediceğimi bilemiyorum
canım ben ucuncu denememdeyim:) nedensiz oldugu için ilkinde kesinnn olur diyordum. su an benim icin bir yasam tarzı oldu :KK70: oyle dusunmemeye calıs ltf, ne olursa üzerine gidecegiz, cesur olacagız. tıp inanılmaz ilerledi. her sey guzel olsun senin icin

X